زمان انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۵ -

استقلال محل احیای بازیکنان پا به سن گذاشته نیست

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به احتمال جذب کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران برای نیم فصل دوم گفت: نباید اشتباهات یارگیری ابتدای فصل در نیم فصل هم تکرار شود.

به گزارش سرای نور؛ محمد نوری  در خصوص جذب آندرانیک تیموریان توسط باشگاه استقلال اظهار داشت: نمی دانم فلسفه گرفتن این بازیکن چیست. استقلالی ها که در اصفهان دیدند بازیکنان جوان شان چگونه آنها را روسفید کردند و به قول فوتبالی ها کار را برایشان در آوردند. پس چرا به سراغ تیموریان رفتند؟

وی افزود: آندو یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران بوده. بهرحال بازیکنی که بالای صد بازی ملی داشته باشد، کاپیتانی تیم ملی را تجربه کرده و دو دوره هم در جام های جهانی شرکت کرده نمی‌تواند بازیکن کمی باشد. اما وی در روزهای آخر فوتبالش است و از بازگشت به استقلال قصد احیا دارد. به نظر من استقلال محل احیای بازیکنان پا به سن گذاشته نیست. بهتر است که کادر فنی بیشتر به بازیکنان جوان اعتماد کنند و از آنها استفاده کنند.

نوری گفت: استقلالی ها در ابتدای فصل یکسری اشتباهات در نقل و انتقالات کردند و باید بدانند که در نیم فصل جای تکرار این اشتباهات نیست. چون فرصت ها محدود است و زود از بین می‌رود.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۵ دی, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو