زمان انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۵ -

آمادگی بیمه شهر برای پرداخت بیمه شهدای آتشنشان حادثه پلاسکو

مدیرعامل بانک شهر از آمادگی شرکت بیمه شهر وابسته به این بانک، برای جبران خسارات شهدای آتش نشان حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو خبر داد.

به گزارش سرای نور؛ و به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، حسین محمد پورزرندی با بیان این مطلب گفت: بیمه شهر وابسته به این بانک طی بیمه نامه‌ای که با سازمان آتش نشانی دارد، کامل‌ترین بیمه عمر و حوادث را برای این سازمان و آتش نشانان منعقد کرده که در صورت نیاز، خسارات ناشی از حوادث را از این بیمه دریافت کنند.

وی در ادامه افزود: طی این بیمه نامه، افراد آتش نشان، سازمان آتش نشانی و ماشین آلات این سازمان، تحت پوشش قرار دارند که با بررسی میزان خسارات، تا سقف مشخص، غرامت آنان پرداخت می‌شود.

مدیرعامل بانک شهر همچنین یادآور شد: تا کنون تعداد دقیق شهدا و همچنین میزان خسارات وارده در این حادثه مشخص نشده است که به طور حتم، پس از برآورد هزینه‌ها، اقدامات لازم در ان زمینه صورت خواهد گرفت.

پورزرندی با ابراز تاسف از بروز حادثه پلاسکو و شهادت شماری از آنش تشانان اظهار کرد: بانک شهر به عنوان یک بانک تخصصی، حمایت از حقوق شهروندان را بر عهده دارد و همواره به عنوان بازوی کمک به مدیریت شهری در همه کلانشهرها حرکت کرده است.

وی مسئولیت اجتماعی را مهم‌ترین محور فعالیت بانک شهر دانست و تصریح کرد: همانگونه که این بانک، پروژه‌های مهم شهری را در همه کلانشهرها حمایت کرده و ارتقای سطح کیفی زندگی شهروندان از مهم‌ترین اولویت‌های آن بوده است، در این حادثه نیز طی نامه‌ای به شهردار تهران اعلام آمادگی کرده تا با تمام توان در جبران خسارات ناشی از این حادثه و همدردی با خانواده شهدای آتش نشان همکاری داشته باشد.

به گفته مدیرعامل بانک شهر، در گذشته نیز این بانک با سازمان آتش نشانی به شیوه‌های مختلف همکاری داشته و شرکت بیمه شهر وابسته به این بانک،در حادثه اخیر پلاسکو برای جبران خسارات آتش نشانان اعلام آمادگی کرده است.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۸ بهمن, ۱۳۹۵

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو