زمان انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۴ -

رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی مازندران:ناتوانی مدیریتی بخشی از مشکل صنعت مازندران است

رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی مازندران، بخشی از مشکلات صنعت استان را ناشی از ناتوانی مدیریتی اعلام کرد و افزود: باید با همفکری همه مدیران مشکلات صنعتگران رفع شود.

به گزارش سرای نور؛صابر کاظمی ظهر پنجشنبه در جلسه بررسی مشکلات صنعتگران مازندران مشکلات صنعتگران اظهار داشت: مشکل تحریم همچون سمی وارد کشور شد و در حال حاضر شاهد اثرات آن هستیم.

وی بابیان اینکه اگر مدیران اجرایی مشکلات را غربالگری می‌کردند امروز دچار مشکل نمی‌شدیم، افزود: تحریم موجب شد که ارتباط شرکت‌های خصوصی و واحدهای صنعتی با کشورهای دیگر قطع شود.

کاظمی، مشکل دوم صنعتگران را شرایط تأسیس یا روند تأسیس واحد صنعتی عنوان کرد و تصریح کرد: این امر به بانک‌ها ناشی می‌شود و بانک‌ها نمی‌توانند منابع مالی را در زمان مناسب تأمین کنند.

کاظمی بیان کرد: واحدهای صنعتی که ارائه طرح دارند باید از سرمایه‌گذاران برای اجرای طرح استفاده کنند و باید برای واحدهای صنعتی نیمه تعطیل، تعطیل یا در حال تعطیل با همفکری‌های مناسب و دقیق و ارائه راهکار برای رفع مشکلات آن‌ها تلاش شود.

وی با اشاره به اینکه برای رفع مشکلات صنعت و معدن باید تلاش جدی صورت گیرد، گفت: با توجه به وضع قوانین به‌راحتی نمی‌توانند قوانین را وضع یا نقص کنند.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۸ آبان, ۱۳۹۴

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو
مصاحبه و گفتگو
  • گزارش تصویری