زمان انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ -

اجرای طرح عیدانه کتاب از فردا در سراسر کشور آغاز می‌شود

طرح «عیدانه کتاب» از فردا (۱۵ اسفندماه) در کتابفروشی‌های عضو این طرح در سراسر کشور آغاز به کار می‌کند.

به گزارش سرای نور؛ به نقل از روابط عمومی خانه کتاب، طرح «عیدانه کتاب» با شعار «امسال هم کتاب عیدی دهیم» از ۱۵ اسفند تا ۱۵۵ فروردین‌ ماه در کتاب‌فروشی‌های عضو این طرح اجرا خواهد شد.

بر اساس این گزارش، تاکنون ۷۵۴ کتابفروشی از ۳۱ استان کشور در طرح «عیدانه کتاب» مشارکت کرده‌اند که از این تعداد ۶۰۲ کتابفروشی از مرکز استان و ۱۵۲ کتابفروشی از شهرستان عضو طرح شده‌اند. در این طرح، استان‌های تهران با ۱۵۵ کتابفروشی، قم با ۱۰۰ کتابفروشی، اصفهان با ۹۱  کتابفروشی و خراسان رضوی با ۶۸ کتابفروشی، بیشترین مشارکت را از آن خود کرده‌اند.

طرح‌های حمایتی از کتاب‌فروشی‌ها که اولین‌بار با طرح «کتاب‌فروشی به وسعت ایران» در هفته کتاب سال گذشته برگزار شد و با طرح‌های عیدانه، تابستانه و پاییزه تداوم یافت، با دومین طرح عیدانه کتاب ادامه پیدا می‌کند و علاقه‌مندان به کتاب می‌توانند به مدت یک ماه با مراجعه به کتاب‌فروشی‌های عضو در شهرهای خود، کتاب‌های حوزه بزرگسال را با ۲۰ درصد و کتاب‌های حوزه کودک و نوجوان را  با ۲۵ درصد تخفیف خریداری کنند.

یادآوری می‌شود، پیش‌از این، طرح پاییزه کتاب با مشارکت ۶۲۴ کتاب‌فروشی در حالی به کار خود پایان داد که ۶۵۹ هزار و ۱۹ نسخه کتاب از سوی بیش از ۲۰۹ هزار نفر خریداری‌شده بود.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۱۴ اسفند, ۱۳۹۵

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو