زمان انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ -

قدردانی ۲۴۰ نماینده مجلس از برگزاری رزمایش بزرگ ولایت ۵

۲۴۰ نماینده مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای از برگزاری رزمایش ولایت ۵ توسط نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی تشکر کردند.

به گزارش سرای نور؛ در پایان جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی بیانیه نمایندگان در خصوص رزمایش ولایت ۹۵ ارتش جمهوری اسلامی با امضای ۲۴۲ نفر قرائت شد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

رزمایش بزرگ ولایت ۹۵ نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پهنه وسیع آب های آزاد به وسعت دو میلیون کیلومتر مربع از تنگه هرمز، دریای عمان، شمال اقیانوس هند و تنگه باب المندب تا مدار ۱۰ درجه برگزار گردید.

در این رزمایش با بکارگیری شیوه های نوین و متکی بر فناوری روز با حضور افسران جوان آموزش دیده و با سلاح های جدید و به‌روز و موشک های دوربرد نور و قادر و ناوچه های موشک انداز و انواع شناورهای سطحی و زیرسطحی و یگان های هوایی و تکاوران دریادل با انجام عملیات های ویژه آبی- خاکی که حاکی از اقتدار، عظمت، صلابت، ایمان و اخلاص فرماندهی و اطاعت از فرمانده کل دل های مسلمانان جهان حضرت آیت الله عظمی امام خامنه ای است، نشان دادند که مردم مسلمان و قهرمان ایران در دفاع از منافع حیاتی خود در تمامی عرصه ها به ویژه آب های آزاد جدی هستند.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی به نام ملت ایران از تلاش های صادقانه و مجاهدت خستگی ناپذیر فرماندهان، افسران و درجه‌داران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به خصوص فرمانده محترم آن نیروی راهبردی در برگزاری موفقیت آمیز ولایت ۹۵ ارتش جمهوری اسلامی ایران قدردانی می نماییم.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۱۵ اسفند, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو