زمان انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ -

عدالت در دیدار با پرسپولیس رعایت نشد/ داور پنالتی ما را نگرفت

سرپرست تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان اینکه بازی باید با تساوی به پایان می رسید، گفت: عدالت در دیدار با پرسپولیس رعایت نشد.

به گزارش سرای نور؛ بهمن روشنایی پس از شکست یک بر صفر استقلال خوزستان برابر پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی با انتقاد از داور این دیدار گفت: متاسفانه داوری بسیار ضعیف بود و سوت های پی در پی که در جریان بازی می زد کاملا بازی را از کیفیت خودش خارج کرده بود.

وی تاکید کرد: متاسفانه هر برخوردی که بازیکنان ما با پرسپولیسی ها داشتند را حیدری به نفع آنها سوت زد و یک پنالتی مشخص را برای ما نگرفت.

روشنایی تاکید کرد: من این پیروزی را به پرسپولیس تبریک می گویم نوش جانشان باشد اما کسی که سوت در اختیار دارد باید عادلانه قضاوت کند ولی متاسفانه داور امروز اکثر سوت هایش را به نفع پرسپولیس زد و این باعث شد تا بازیکنان ما عصبی شده و چندین بار کارت زرد بگیرند.

سرپرست باشگاه استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: نمی دانم چرا حیدری امروز اینطور قضاوت کرد و اگر قضاوت درستی انجام می داد، مطمئنا ما شکست را پذیرا نمی شدیم.

وی در خصوص اخراج پورموسوی توضیح داد: سرمربی ما هیچ حرف بدی به داور نزد و تنها اعتراضش این بود که باید قاضی میدان عادلانه سوت بزند و همین مسئله باعث شد تا دکتر حیدری سرمربی ما را اخراج کند.

روشنایی در پایان گفت: ۶ هفته تا پایان لیگ مانده و ما تلاش می کنیم تا بتوانیم در بازی های باقی مانده نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۱۹ اسفند, ۱۳۹۵

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو