زمان انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۴ -

معاون اول قوه قضاییه:

دستاوردهای انقلاب با استقامت حاصل شد/ دلواپسی برای نظام خوب است

معاون اول قوه قضاییه تصريح كرد: دستاوردهای نظام اسلامی با استقامت حاصل شده و با سازش به دست نیامده است.

 

 

به گزارش سرای نور؛ حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه شورای اداری آمل که در ساختمان جدید دادگستری آمل برگزار شد، با بيان اينكه آمل شهری بوده که دارای گوهرهای ناشناخته ای است، بيان داشت: در طول تاریخ به علم و دانش و مبارزه با ظلم و ستم خدمات ارزشمندی از این دیار صورت گرفته است.

وی با اشاره به حماسه ششم بهمن مردم آمل، گفت: مردم شهيد پرور آمل در حدود ۲۴ ساعت ۴۰ شهید والامقام را تقدیم انقلاب کردند که بی سابقه است .

سخنگوی دستگاه قضايی تصریح کرد: شرایط کشور بسیار پرافتخار است و در مقطع حساسی قرار داریم که مردم، کشور و رهبریت ما در وضعیتی غرورآفرین هستند و افتخارات ارزشمندی آفریده شده است.

معاون اول قوه قضاییه با بيان اينكه این ملت هر روز با اقتدار بیشتر در منطقه و جهان در برابر شیطنت ها تسلیم نشده و اثرگذارتر از همیشه حضور دارد، اذعان داشت: امروز دشمن ترین دشمنان نظام اسلامی می گویند بسیاری از مشکلات منطقه با دخالت ایران امکان پذیر است.

اين مقام مسئول با اشاره به اجلاسی كه در وين برگزار می شود، بيان داشت: کری با لاوروف تماس می گیرد و اصرار می کند شما طوری ایران را قانع کنید تا در اجلاس شرکت کند و اگر آن ها ما را مقتدر نمی داستند هیچ وقت نمی خواستند ما را دعوت کنند .

حجت الاسلام محسنی ا‌‌ژه ای خاطرنشان كرد: در بسياری از مسائل دنيا رئيس جمهور آمريكا يعنی اوباما با دادن نامه رسمی به كشورمان در خواست كمك كرد و اين نشانگر اقتدار ایران اسلامی است.

معاون اول قوه قضائيه افزود: روحیه انقلابی و جهادی به عنوان سرمایه بزرگی است که افتخار و عزت را برای ملت ایران به وجود آورده است و دشمنان ما در تلاش هستند تا این روحیه را از مردم ما بگیرد.

سخنگوی دستگاه قضايی با بيان اينكه مردمان ما به اين رسيده اند كه به ولايت نياز اساسی داريم، عنوان كرد: دشمنان قصد دارند ولايت را از مردم ما جداكنند درحالی که سعادت دنیا و آخرت در پیروی از ولایت و در زمان غیبت در پیروی از ولایت فقیه است.

حجت الاسلام محسنی اژه اي ادامه داد:دشمنان در تلاش هستند تا روحیه انقلاب و جهادی را از مردم ما بگيرند اما مردم ما همواره با ایمان و روحیه انقلابی و جهادی کار را به پیش بردند که اهتمام ارزنده ای در این مسیر دارند.

وی با بيان اينكه کشورهایی که با آمریکا سازش کردند چیزی به دست نیاوردند، گفت:كشور هايی که مقاومت کردند توانستند منافع و استقلال خود را محقق کنند.

معاون اول قوه قضائيه با تاكيدبراينكه مرگ بر آمریکا منطق عقلانی دارد، اذعان داشت: اگر مقاومت ایران و نیروهای همراه با ما نبود بیش از آن چه بر سر کشورهای همسایه صورت دادند بر ایران وارد می کردند.

حجت الاسلام محسنی اژه ای افزود: می خواهند در بعضی از مسائل ریز ما را به جان هم بیندازند و اختلاف میان همه و نیروهای حزب اللهی از جمله اهداف آنان بوده است.

معاون اول قوه قضاییه با بيان اينكه دلواپسي براي نظام و انقلاب بسيار خوب بوده است، گفت: عده ای از واژه هایی که می توان از آن معانی مختلفی برداشت شود می خواهند با کلمه افراطی هر حزب اللهی را بکوبند و افرادی را به عنوان دلواپس سرکوب می کنند که باید بدانند دلواپسی برای انقلاب و رفع مسائل و مشکلات بسیار خوب است.

وی با اعلام اینکه مردم ما شایسته بهترین خدمات هستند، ببان داشت: خدمت به مردم عبادتی بسیار مهمی است که اگر می خواهیم موفق شویم نباید بگذاریم روحیه انقلابی و جهادی را از ما بگیرند.منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۳ آبان, ۱۳۹۴

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو