زمان انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ -

معرفی بانک پاسارگاد به عنوان یکی از ۳ سازمان دانشی برتر در ایران

در اختتامیه ششمین جایزه جهانی سازمان دانشی‌برتر در ایران، بانک‌پاسارگاد بار دیگر، به عنوان یکی از سه شرکت برتر این دوره از ارزیابی‌ها انتخاب شد.

به گزارش سرای نور؛  و به نقل از  روابط‌ عمومی بانک‌ پاسارگاد، این مراسم در تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۹۵، با حضور مقامات عالی‌رتبه کشوری و لشکری و مدیران عالی بیش از ۱۳۰۰ سازمان ایرانی، برخی از سفیران کشورهای اروپایی، نماینده جایزه جهانی Make در ایران، نماینده موسسه تحقیقاتی Teleos به عنوان نهاد جهانی برگزاری این جایزه، جمعی از دانشگاهیان، اندیشمندان و … در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد و بانک‌پاسارگاد موفق شد برای پنجمین بار به عنوان یکی از سه سازمان دانشی برتر ایران معرفی شود.

با این موفقیت، بانک‌پاسارگاد به عنوان یکی از ۳ نماینده ایران، جهت شرکت در رقابت‌های آسیایی جایزه جهانی Make حضور خواهد شد.

در این مراسم همچنین آخرین دستاوردهای حوزه مدیریت دانش‌محور در ایران و جهان توسط چهره‌های شاخص بین‌المللی و داخلی مورد بررسی قرار گرفت.

بر اساس این خبر، ارزیابی سازمان‌های شرکت‌کننده در ششمین دوره جایزه جهانی MAKE در ایران بر اساس ۱۵۰ شاخص معتبر بین‌المللی این بنیاد، توسط استادان و خبرگان برجسته بین‌المللی دارای سوابق مدیریت و نظارت بر سازمان‌های پیشرو دنیا نظیر Siemens، Bosch، BP، GlaxoSmithKline، ArcelorMittal، Deutsche Bank، Mercedes-Benz، Pwc، British Telecom  و… در سه مرحله انجام شده‌است.

گفتنی است جایزه جهانی MAKE، بزرگ‌ترین و معتبرترین مرجع ارزیابی و هدایت سازمان‌های دنیا در ارزش‌آفرینی دانش‌محور است که در ایران، با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و زیرنظر مستقیم بنیاد جهانی MAKE اهداء می‌شود.

 

منبع:مهر

کلیدواژه ها: ,, ,
زمان انتشار: ۲۰ اسفند, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو