زمان انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۶ -

جزییات حوادث جاده ای ۲۴ ساعت گذشته /۲۳ کشته و ۳۹ مجروح

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به ۱۰ تصادف مهم طی ۲ روز گذشته گفت:‌ ۲۳ کشته و ۳۹ مجروح حاصل واژگونی و تصادف ۲۶ دستگاه اتوبوس، سواری، کامیون و مینی‌بوس بوده است.

به گزارش سرای نور؛ سرهنگ نادر رحمانی ربا اشاره به ۱۰ تصادف مهم طی ۲ روز گذشته گفت:‌ ۲۳ کشته و ۳۹ مجروح حاصل واژگونی و تصادف ۲۶۶ دستگاه اتوبوس، سواری، کامیون و مینی‌بوس بوده است.

وی افزود: طی ٢ روز گذشته، ١٠ تصادف مهم در جاده های کشور رخ داده که یکی از آنها منجر به کشته شدن ٦نفر شده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره این تصادف که ساعت ٦:٣٠ دوشنبه در استان آذربایجان شرقی اتفاق افتاده، گفت: خستگی و خواب آلودگی راننده اتوبوس مان در کیلومتر ٤٠ محور خوی باعث تصادف این وسیله با یک دستگاه مینی بوس فورد(ترکیه)و کشته شدن ٦ نفر شد. در این تصادف همچنین ٧نفر مجروح شدند.

سرهنگ نادر رحمانی درباره تصادفی که ساعت ٢٢:٣٠ یکشنبه در استان آذربایجان شرقی اتفاق افتاده، توضیح داد: تصادف بین پژو آردی و سمند در کیلومتر ١٥ محور جلفا-مرند روی داده که متاسفانه ٤ نفر کشته به جای گذاشته است. علت این حادثه رعایت نشدن حق تقدم از سوی راننده پژو بوده است.

وی با اشاره به تصادف زنجیره ای در قم اظهار داشت: ساعت ١٢:٣٠ دوشنبه، تصادفی زنجیره ای در کیلومتر ٥٤ جاده قدیم قم-تهران اتفاق افتاد که ٣ نفر کشته به جای گذاشت. این تصادف بین ٢ دستگاه وانت نیسان و سواری پژو٤٠٥ اتفاق افتاده و علت آن رعایت نکردن فاصله طولی از جانب راننده یکی از وانت ها بوده است.

سرهنگ رحمانی با اشاره به واژگونی پژو در جنوب سیستان و بلوچستان تصریح کرد:  ساعت ١٧ یکشنبه، راننده یک دستگاه پژو٤٠٥ به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه دچار واژگونی و باعث کشته شدن ٤ نفر و مجروح شدن ٢ نفر از سرنشینان شد. این حادثه در کیلومتر ٦٠ محور چابهار-جکیگور رخ داده و پژو پس از حادثه دچار حریق شده است.

وی با اشاره به تصادف پراید در گیلان افزود: این بار کیلومتر ٣٥ محور لاهیجان-لنگرود شاهد بی احتیاطی راننده پراید و برخورد آن با یک شیء ثابت بود. تخطی راننده پراید از سرعت مطمئنه باعث تصادف آن با شیء ثابت و کشته شدن ٢ نفر و مجروح شدن ٣ نفر شد. تصادف ساعت ٤٥ دقیقه بامداد سه شنبه( اول فروردین)روی داده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به تصادف پیکان و اتوبوس در کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ساعت ٢٣:٣٠ یکشنبه، یک دستگاه سواری پیکان به دلیل تجاوز به چپ با یک دستگاه اتوبوس( با ٧ نفر سرنشین) برخورد کرد و باعث کشته شدن یک نفر و مجروح شدن ٩ نفر شد. این تصادف در کیلومتر٩٥ محور یاسوج-اصفهان اتفاق افتاده است.

وی با اشاره به تصادف پیکان و سمند و وانت در کردستان گفت: تجاوز به چپ راننده سواری پیکان، باعث تصادف زنجیره ای در کیلومتر ١٧ محور مریوان- سنندج شد که در نتیجه آن یک نفر کشته و ٤ نفر مجروح شدند. این خودرو با یک دستگاه سمند و وانت پیکان برخورد کرده و زمان حادثه ١٨:٣٠ یکشنبه بوده است.

سرهنگ رحمانی با اشاره به تصادف زنجیره ای در کرمان اظهار داشت: این تصادف ساعت ١٤ یکشنبه در کیلومتر ٣٧ محور جیرفت-بم و بین کامیون بنز، تندر٩٠ و پژو ٤٠٥ اتفاق افتاده.مقصر حادثه راننده کامیون بنز به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه بوده که باعث مجروح شدن ٥ نفر شده است.

وی با اشاره به واژگونی مینی بوس در آذربایجان شرقی تصریح کرد: ساعت ١٣:٣٠ دوشنبه، کیلومتر ١٠٠ محور فرعی خاروانا شاهد بی احتیاطی راننده یک دستگاه مینی بوس بنز بود. تخطی این راننده از سرعت مطمئنه باعث واژگونی مینی بوس و مجروح شدن ٣ نفر شد.

ریس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به تصادف زنجیره‌ای ١١ وسیله‌ای در زنجان افزود: تصادف ١١ وسیله‌ای ٥:٣٠ صبح سه شنبه در کیلومتر٥٠ جاده زنجان-قزوین باعث کشته شدن ٢ نفر و مجروح شدن ٦ نفر شد.این تصادف بین یک دستگاه کامیون بنز و ١٠ دستگاه سواری روی داده است.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۱ فروردین, ۱۳۹۶

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو