زمان انتشار: ۱ فروردین ۱۳۹۶ -

منوچهر هادی «سورنا» را کارگردانی می‌کند/ بازیگران قطعی نشده‌اند

سیدامیر پروین حسینی تهیه کننده «سورنا» از ساخت این فیلم توسط منوچهر هادی در اردیبهشت ماه سال آینده گفت.

به گزارش سرای نور؛ سیدامیر پروین حسینی تهیه کننده سینما درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: به تازگی موفق به دریافت پروانه ساخت فیلم سینمایی «سورنا» که نوشته بابک کایدان است، شده ایم و قرار است این فیلم را منوچهر هادی کارگردانی کند و من و منصور سهراب پور نیز تهیه کنندگی آن را به عهده داریم.

وی افزود: فیلمبرداری این اثر به طور کامل در تهران انجام می شود و در نظر داریم ضبط آن را از اردیبهشت ما آغاز کنیم به همین منظور با چند بازیگر برای ایفای نقش در «سورنا» مذاکره کرده ایم اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده ایم. این را هم باید بگویم که این فیلم ۵ بازیگر اصلی خواهد داشت.

پروین حسینی با اشاره به اینکه فیلمبرداری در ۵۰ جلسه به پایان می رسد، عنوان کرد: این فیلم به موضوعات روز جامعه می پردازد و فضای شیرینی دارد اما یک فیلم کاملا کمدی نیست.

این تهیه کننده در پایان بیان کرد: با توجه به اینکه پیش تر با منوچهر هادی همکاری داشتیم تصمیم گرفتیم در این فیلم هم به کار با یکدیگر بپردازیم. درباره زمان نمایش هم باید بگویم که ابتدا باید فیلم ساخته شود تا ببینیم بهتر است آن را اکران کنیم یا برای نمایش در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر نگه داریم.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۱ فروردین, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو