زمان انتشار: ۲ فروردین ۱۳۹۶ -

انجام بیش از ۵۹ هزار ماموریت توسط اورژانس در طرح نوروزی

سرپرست اورژانس کشور با بیان اینکه اورژانس تا پایان طرح سلامت نوروزی در کنار مردم است، گفت: تاکنون بیش از ۵۹ هزار ماموریت توسط اورژانس در سطح کشور انجام شد.

به گزارش سرای نور؛ پیرحسین کولیوند افزود: از زمان شروع طرح سلامت نوروزی در ۲۵ اسفند تا کنون ۵۹ هزار و ۹۱۲ مورد ماموریت نوروزی توسط اورژانس در سطح کشور انجام شده است.

وی با بیان اینکه سیزده هزار و ۹۳۰ مورد از این ماموریت ها ترافیکی بوده است، افزود: در این ماموریت های ترافیکی یازده هزار و ۵۳۳ نفر به بیمارستان ها اعزام شده اند.

سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: یک هزار و ۳۳۱ نفر از افرادی که در زمان حوادث ترافیکی دچار آسیب شده بودند در محل مورد درمان قرار گرفتند.

وی گفت:  ۴۵ هزار و ۹۸۲ مورد از ماموریت ها نیز غیر ترافیکی بوده است که در این ماموریت ها ۱۹ هزار و ۹۴۹ نفر به بیمارستان ها اعزام شده اند.

کولیوند تصریح کرد: در زمان انجام ماموریت های غیر ترافیکی نیز هشت هزار و ۷۵۳  نفر توسط فوریت های پزشکی در محل مورد درمان قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه پنج هزار و ۶۴۶ نفر در زمان انجام ماموریت های اورژانسی بیماران تنفسی بوده اند، اذعان داشت: همچنین شش هزار و ۲۴۳ نفر بیماران قلبی بوده  اند.

کولیوند تصریح کرد: یک هزار و ۹۴۴ نفر نیز دچار مسمومیت گوارشی بوده اند و ۳۷۹ نفر توسط گاز co دچار مسمومیت شده بودند.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۲ فروردین, ۱۳۹۶

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو