زمان انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۶ -

بزرگراه شوشتری مشهد مسدود شد/ برخورد زنجیره ای ده‌ها خودرو

بزرگراه مشهد به باغچه از دقایقی قبل به دلیل کاهش دید، مه شدید و تصادف زنجیره ای ده ها خودرو مسدود شده است

به گزارش سرای نور؛ سرهنگ هادی امیدوار رییس پلیس راه خراسان رضوی اظهار کرد: از دقایقی قبل بزرگراه مشهد به باغچه به دلیل مه شدید و کاهش دید افقی و تصادف زنجیره ای ده ها  خودرو با یکدیگر مسدود شده است.

وی افزود: تا زمان مناسب شدن شرایط جوی این انسداد ادامه خواهد داشت.

مجتبی محمودی سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی نیز اظهارکرد : بر اثر بارندگی و لغزندگی جاده‌های خراسان رضوی و ایجاد مه شدید در محورهای مواصلاتی استان سه تصادف زنجیره‌ای در محورهای، باغچه به مشهد ، مشهد به نیشابور و چناران به قوچان رخ داد که در مجموع ۵۰ خودرو با حدود ۲۰۰ سرنشین در این سه حادثه با یکدیگر برخورد کردند.

وی افزود: نیروهای امدادگر و نجاتگر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از نزدیکترین ایستگاه‌های امدادی به محل وقوع این حوادث اعزام شدند و با همکاری مأموران پلیس راه، اورژانس ۱۱۵ و آتش‌نشانی مشغول نجات و امدادرسانی به مصدومان و حادثه‌دیدگان این حوادث زنجیره‌ای هستند.

سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی بیان کرد: براساس آخرین اخبار دریافت شده تا این لحظه که مربوط به حادثه محور باغچه به مشهد در ساعت ۱۲:۴۵ ظهر امروز بوده است تاکنون ۱۲ مصدوم شناسایی شده که یک نفر از آن‌ها که درون یکی از خودروها حبس شده بود رهاسازی شده است.

محمودی خاطرنشان کرد: عملیات امدادرسانی به مصدومان این سه حادثه زنجیره‌ای همچنان ادامه دارد.

برابر اعلام پلیس راه خراسان رضوی به علت وقوع مه شدید و کاهش دید افقی بزرگراه شهید شوشتری تا اطلاع ثانوی مسدود است و مسافران و زائران می توانند از مسیرهای جایگزین مشهد، قوچان و سبزوار استفاده کنند.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۴ فروردین, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو