زمان انتشار: ۴ فروردین ۱۳۹۶ -

روز سرنوشت برای مردان کی‌روش/ حمایت مردم برای عبور از دیوار چین

تیم ملی فوتبال ایران برای هموار کردن صعودش به جام جهانی نیازمند حمایت مردمی از کی روش و مردانش است. حمایتی که باید روز سه شنبه در ورزشگاه آزادی اتفاق بیفتد.

به گزارش سرای نور؛ کارلوس کی روش حالا گام در راهی گذاشته که موفقیت با تیم ملی ایران برایش از همه چیز مهمتر است. او در ادامه تفکرات حرفه ایش توانست قطر را هم به راحتی از پیش رو بردارد. حالا او از تجربه حضورش در منچستر و رئال مادرید و تیم ملی پرتغال برای موفقیت تیم ملی ایران استفاده می کند.

کی روش حالا با تیم ملی ایران در آستانه یک افتخار بزرگ و ثبت یک رکورد تاریخی برای فوتبال کشورمان است. او می تواند تیم ملی ایران را برای دومین صعود پیاپی به جام جهانی آماده کند. طبیعی است که در این راه به دنبال حاشیه درست کردن برای تیمش نیست.

با این حال سطح توقع کی روش از مسئولان و فوتبال ایران برای تامین امکانات به اندازه کشورها و تیم هایی است که با آنها کار کرده است. او برای اینکه این کار بزرگ را به همراه بازیکنانش رقم بزند و میلیون ها ایرانی را شاد و خوشحال کند بیشتر از گذشته نیاز به حمایت دارد.

حالا که قطر از پیش رو برداشته شد و تیم ملی به دروازه چین رسیده است کی روش و شاگردانش نیازمند حمایت ملی هستند.  در این‌ راستا تلاش بسیاری توسط فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش صورت گرفته که در کنار حمایت‌های مستقیم مردمی  از طریق باشگاه هواداران فوتبال ملی (سامانه ۹۰۹۰) بتوان خواسته‌های منطقی سرمربی تیم ملی را برآورده کرد.

هرچند تاکنون نیز چنین بوده و تیم ملی که متعلق به مردم است با حمایت های مستقیم مردمی توانسته امکانات خوبی داشته باشد. درست است که برخی اردوها برگزار نشد اما حمایت های مردمی از تیم ملی باعث شده این تیم بهتر از سالهای گذشته از امکانات بهره ببرد.

برگزاری اردوهای خارجی، استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن، سفر با پروازهای چارتر، اتوبوس مدرن اختصاصی و نظیر این‌ها برای تیم ملی فراهم شده که مرهون حمایت‌های بی دریغ مردم و تلاش دست‌اندرکاران فوتبال است.

حالا تیم ملی فوتبال ایران دوباره چشم به حمایت مردم دارد. حمایتی همه جانبه برای راحت تر کردن صعود مستقیم به جام جهانی. روز هشتم فروردین زمان این حمایت است. ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه ورزشگاه آزادی تهران. کی روش و شاگردانش منتظر حمایت های بیشتر مردم هستند تا دومین صعود پیاپی رقم بخورد. پیروزی بر چین راه صعود را هموار خواهد کرد و این صعود با حضور و حمایت مردم از تیم ملی شیرینی دو چندان خواهد داشت.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۴ فروردین, ۱۳۹۶

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو