زمان انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

۶ بازیکن مد نظر کونته برای فصل آینده

خبرگزاری ایندیپندنت مدعی شد که آنتونیو کونته، سرمربی چلسی، 6 خرید برای فصل آینده انجام خواهد داد.

سرای نور؛

کونته در اولین فصل حضورش در لیگ برتر به همراه چلسی موفق شد عنوان قهرمانی را از آن خود کند و افتخاری بزرگ را کسب کند. انتظارات از او برای فصل آینده بسیار بالاست و علاوه بر لیگ برتر، هواداران چلسی انتظار دارند آبی ها در چمپیونزلیگ نیز خوش بدرخشند.

از همین رو، کونته به فکر تغییرات اساسی در تیمش است و ۶ بازیکن را در فهرست خرید خود قرار داده است. هر چند که هنوز نام تمامی این ۶ نفر مشخص نشده ولی ایندیپندنت، نام چند نفر از آنها را فاش ساخته است. فرگیل فن دیک، مدافع ساوتهمپتون یکی از اصلی ترین گزینه های کونته است که به جای جان تری به تیم اضافه خواهد شد. آلوارو موراتا، مهاجم رئال مادرید که شرایط خوبی در این تیم ندارد نیز گزینه دیگر کونته خواهد بود که احتمالا جای دیکو کاستا را خواهد گرفت. کاستا احتمالا در تابستان راهی چین خواهد شد.

همچنین روملو لوکاکو، مهاجم اورتون نیز دیگر گزینه کونته برای تقویت خط حمله تیمش است. او این فصل ۲۴ گل به ثمر رسانده و عملکردی استثنایی داشته است. هنوز مشخص نیست ۳ نفر دیگری که کونته مدنظر دارد، کدام بازیکنان هستند و باید دید سرمربی ایتالیایی چگونه تیمش را برای فصل بعد تقویت می‌کند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو