زمان انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

روحانی: باید به نامزد منتخب کمک کنیم

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: هر نامزدی که انتخاب می‌شود باید به او کمک کرد تا این مسئولیت سنگین را به سرانجام برساند.

سرای نور؛حسن روحانی کاندیدای دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری صبح جمعه و در نخستین دقایق آغاز انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای شهر و روستا، با حضور در حسینیه ارشاد رای خود را به صندوق انداخت.

کاندیدای دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری پس از شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حضور پرشور مردم در انتخابات را عاملی برای تقویت قدرت ملی و امنیت ملی دانست و تاکید کرد: هر نامزدی که انتخاب می شود باید به او کمک کرد تا این مسئولیت سنگین را به سرانجام برساند و هر کس که انتخاب می شود باید از فردا با وحدت، همدلی و نشاط و شادی به او کمک کنیم.

روحانی تصریح کرد: امروز روز بسیار مبارکی برای مردم ایران است و  مردم در واقع حق تعیین سرنوشت کشور را دارند و با حضور خود سرنوشت کشور را خودشان تعیین می کنند. یکی از آورده ها و آثار نظام جمهوری اسلامی، حاکمیت ملی است و این حاکمیت را حضور مردم در شهرها و روستاها و در صفوف طولانی صندوق های رای به اثبات می رسانند.

وی با اشاره به صفوف فشرده و طولانی مردم در تمامی شهرها و روستاهای کشور برای شرکت در انتخابات و نقش این حضور پرشور در تقویت قدرت و امنیت ملی و هموارسازی راه توسعه ایران اسلامی، گفت: مردم همیشه احساس تکلیف می کنند و با حضور در پای صندوق های رای سرنوشت خود و فرزندانشان و حتی سرنوشت نسل های آینده را تعیین می کنند.

کاندیدای دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری هر رای مردم ایران را همچون قطره آبی از دریای خروشان ایران اسلامی توصیف کرد و افزود: ما به سمت سال ۱۴۰۰ یعنی به سمت قرن جدید حرکت می کنیم  و باید تلاش کنیم با آمادگی کامل وارد این قرن شویم.

روحانی با بیان اینکه این انتخابات برای تاثیرگذاری کشورمان در منطقه و جهان و برای آسایش خود و فرزندانمان است و همه مردم با حضور حداکثری در این انتخابات شرکت می کنند، خاطرنشان کرد: هر نامزدی که انتخاب می شود باید به او کمک کرد تا این مسئولیت سنگین را به سرانجام برساند و هر کسی که انتخاب می شود باید از فردا با وحدت، همدلی و نشاط و شادی به او کمک کنیم.

وی  با تاکید بر این که اساس انتخابات بر مبنای قانون است و این انتخابات براساس قوانین کشور و در چارچوب مقررات قانونی است، گفت: کشور فقط با قانون اداره می شود و متاسفانه دو مشکلی که همواره وجود داشته قانون گریزی و اخلاق گریزی است که باید برای حل این دو مشکل به هم کمک کنیم.

کاندیدای دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار داشت: شور و نشاط، شادی و یک رقابت سالم در روز ۲۹ اردیبهشت ماه در سراسر کشور شکل گرفته است و امیدواریم با حضور پرشور مردم سرنوشت انتخابات ریاست جمهوری در مرحله اول مشخص شود و هر کسی که انتخاب می شود باید با اتحاد و همدلی به او برای پیروزی ایران اسلامی کمک کنیم.

کاندیدای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری  همچنین امروز پس از شرکت در رای گیری در حسینیه ارشاد، از ستاد انتخابات کشور در وزارت کشور  نیز بازدید کرد.

روحانی با توضیحات وزیر کشور و دست اندرکاران برگزاری انتخابات، در جریان جزئیات فرآیند اخذ آرای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار گرفت.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو