زمان انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۶ -

پایان و آغاز نمایش‌های تئاتر شهر

نمایش‌هایی حاضر در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر پنجم خرداد ماه به اجرای خود پایان می‌دهند تا فصل جدیدی از اجراها در تئاتر شهر آغاز شود.

سرای نور؛تمامی نمایش‌هایی که طی روزهای اخیر در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هستند، جمعه پنجم خردادماه به اجرای خود پایان می دهند.

«بی‌پدر» به کارگردانی سید محمد مساوات در تالار قشقایی، «روح جهنمی» به کارگردانی بابک محمدی، «محفل بی‌عاری» به کارگردانی سیاوش بهادری‌راد در تالار سایه و «بوفالوی آمریکایی» به کارگردانی سیامک زین‌الدینی در پلاتو اجرا آثاری هستند که هم اکنون در مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه مندان تئاتر است.

پروژه «دی‌روز» به کارگردانی علی سرابی عنوان تازه‌ترین مجموعه نمایشی است که قرار است از تاریخ ۱۷ خرداد به مدت پنج شب در تالار اصلی تئاتر شهر میزبان علاقه‌مندان تئاتر باشد. در این پروژه بیش از چهل بازیگر مطرح تئاتر و سینمای کشور نمایشنامه‌های «افرا» بهرام بیضایی، «کوکوی کبوتران حرم» علیرضا نادری، «تهران زیر بال فرشتگان» نادر برهانی‌مرند، «در مصر برف نمی‌بارد» محمد چرمشیر و «یک دقیقه سکوت» اثر محمد یعقوبی خوانش و اجرا می‌کنند.

در تالار چهارسو نیز نمایش «چِل‌گیس» به کارگردانی حسین جمالی ار روز دوم خرداد ماه به صحنه می‌رود، در این اثر نمایشی بهناز نادری، فربد فرهنگ، وحید نفر، مسیح کاظمی، یلدا عباسی، مجید رحمتی، آرش غلام آزاد به عنوان بازیگر حضور دارند.

در تالار قشقایی هم نمایش «اتاق» نوشته هارولد پینتر و کارگردانی فاطمه علی‌حسینی روی صحنه می‌رود. رحیم نوروزی، مرتضی اسماعیل‌کاشی، فرشید ترابی، الهه شه‌پرست و رویا میرعلمی بازیگران این نمایش هستند.

«ترانه‌ای برای تو» عنوان نمایش جدید دیگری به کارگردانی امین ابراهیمی است که از روز ۱۶ خرداد با بازی امین ابراهیمی، محمد جابری، مهدی سلطانی، امیرحسین بصیری، امیر حسین مانی، میدیا برنجی و کازیوه دباغی است در تالار سایه به صحنه می‌رود. این اثر نمایشی در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر موفق به دریافت جایزه نویسندگی و طراحی پوستر و بروشور شده بود.

در پلاتو اجرا نیز نمایش «پلاک ۷۲۹» به کارگردانی مهدی کردی روزهای ۸ تا ۱۲ خرداد با بازی مهدی کردی، فرهنگ عمرانی، مهدیه کاویان، سید فاطمه میرکریمی ،امیر حسین سید آبادی به صحنه می‌رود.

علاقه‌مندان و تماشاگران می توانند برای آگاهی از تازه‌ترین رویدادها و اطلاعات آثار نمایشی مجموعه تئاتر شهر به سایت این مجموعه با آدرس www.teatreshahr.com مراجعه کنند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو
مصاحبه و گفتگو
  • گزارش تصویری