زمان انتشار: ۳ خرداد ۱۳۹۶ -

چه کسی سرمربی فولاد می‌شود؟

با انتخاب یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی جدید تراکتورسازی بحث درباره انتخاب سرمربی فولاد دوباره بالا گرفته است.

سرای نور؛

مسئولان باشگاه فولاد خوزستان که در پایان لیگ برتر شانزدهم تصمیم به قطع همکاری با نعیم سعداوی گرفته بودند، هنوز سرمربی خود برای لیگ هفدهم را انتخاب نکرده اند.
گزینه نهایی فولادی ها برای سرمربیگری پائولو سرجیو مربی پرتغالی بود که این مربی به ایران سفر کرد  و پیش نویس قراردادش نیز امضا شد اما در نهایت بر سر دستیاران این مربی توافق حاصل نشد تا حضورش در فولاد منتفی شود و سرجیو به کشورش برگردد.
بعد از منتفی شدن حضور مربی پرتغالی در فولاد،مسئولان این باشگاه بار دیگر یحیی گل محمدی را به عنوان گزینه نهایی خود معرفی کردند. مذاکرات بعدی نیز با گل محمدی انجام شد اما این مربی نیز ترجیح داد به تراکتورسازی برود. حالا با توجه به حضور یحیی در تراکتور، فولادی ها بر سر انتخاب سرمربی جدید با یک چالش مواجه شده اند.
از بین مربیان سال گذشته لیگ برتر نام عبدالله ویسی و امیر قلعه نویی برای هدایت فولاد مطرح شده است؛ از طرف دیگر شنیده هایی مبنی بر حضور سیروس پورموسوی در فولاد مطرح است. با این وجود هنوز مسئولان این باشگاه اعلام رسمی درباره سرمربیگری تیم نداشته اند. شاید آنها با شرایط کنونی مجبور شوند بار دیگر به سراغ نعیم سعداوی بروند و این مربی را برگردانند که البته این احتمال ضعیف به نظر می رسد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۳ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو
مصاحبه و گفتگو
  • گزارش تصویری