زمان انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۶ -

مثل کی‌روش شوت بزن (عکس)

کارلوس کی روش در آخرین تمرین تیم ملی پیش از سفر به اتریش شخصا به بازیکنانش آموزش شوت زنی داد.​​​​​​​

سرای نور؛

کریم انصاری فرد که پس از سال ها توانسته خودش را به ترکیب تیم ملی تحمیل و در سه دیدار اخیر تیم ملی در دو دیدار آن در ترکیب ثابت قرار بگیرد ، با حضور با انگیزه در تمرینات قصد دارد پس از غیبت در دیدار برابر چین، بار دیگر خودش را به ترکیب ثابت تیم ملی برساند. در بخشی از تمرینات روز گذشته تیم ملی که مربوط به شوت به سمت دروازه بود کی روش پس از چند شوت نه چندان مطلوب از سوی بازیکنانش ، شخصا به آنها آموزش شوت زنی داد تا شوت های سرمربی تیم ملی برای حاضرین در زمین تمرین شرکت نفت جالب توجه باشد. کی روش به خصوص با کریم انصاری فرد روش صحیح شوتزنی را مرور کرد تا این بازیکن با دقت بیشتری دیگر ضربات خود را به سمت دروازه بزند.
تیم ملی ایران در اردوی اتریش در دیداری دوستانه به مصاف تیم مونته نگرو خواهد رفت و این در حالی است که تعدادی از بازیکنان خود را از جمله بازیکنان تیم های استقلال و پرسپولیس را در اختیار ندارد و با آماده نشدن ویزای ۴ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی، تنها ۱۵ نفر در اردوی اتریش و برای دیدار با مونته نگرو آماده خواهند بود.
پس از بازگشت از اردوی اتریش نیز تیم ملی برای حساس ترین بازی خود در راه جام جهانی در برابر ازبکستان خود را آماده خواهد کرد، دیداری که پیروزی در آن حکم صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را خواهد داشت.

 

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۵ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو
مصاحبه و گفتگو
  • گزارش تصویری