زمان انتشار: ۵ خرداد ۱۳۹۶ -

فولاد با بیت سعید مذاکره می‌کند

مدیرعامل باشگاه فولاد با اشاره به انتخاب پورموسوی به عنوان سرمربی گفت: اگر می‌خواستیم صبر کنیم تا بازی استقلال خوزستان در لیگ قهرمانان تمام شود، ۱۰،۱۵ روز عقب می‌افتادیم.

سرای نور؛

علیرضا اژدری‌زاده درباره انتخاب سید سیروس پورموسوی به عنوان سرمربی تیم فولاد خوزستان، اظهار داشت: بعد از بررسی گزینه‌ها، نهایتاً به این نتیجه رسیدیم که یک گزینه بومی می‌تواند کمک زیادی به باشگاه فولاد خوزستان کند و پورموسوی بهترین گزینه است. با توجه به جلسه‌ای که با پورموسوی داشتیم، در نهایت به توافق رسیدیم که ایشان فصل آینده سرمربی فولاد باشد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به حضور استقلال خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا، بهتر نبود کمی صبر می‌کردند و بعد این خبر به‌صورت رسمی اعلام می‌شد، گفت: در هر صورت ما باید این انتخاب را انجام می‌دادیم و آن را نهایی می‌کردیم. اگر می‌خواستیم صبر کنیم تا بازی استقلال خوزستان در لیگ قهرمانان تمام شود، عملاً ۱۰، ۱۵ روز عقب می‌افتادیم. ما کار خودمان را می‌کنیم و کاری به سایر اتفاقات نداریم. آرزوی ما هم حضور قدرتمند استقلال خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا است.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در مورد هدف‌گذاری این باشگاه برای لیگ هفدهم، یادآور شد: فولاد همیشه تلاشش این بوده که بهترین نتایج و عملکرد را داشته باشد. آکادمی بزرگی داریم و جوانان خیلی خوبی را پرورش می‌دهیم. باشگاه ما می‌تواند یکی از قطب‌های فوتبال کشور شود. فولاد خوزستان به‌جز بالای جدول، به هیچ چیز فکر نمی‌کند. همه مجموعه با تمام وجود سعی می‌کنند که تیم در بالای قرار بگیرد.
اژدری‌زاده به گلایه از مشکلات مالی باشگاه‌های ایرانی پرداخت و تصریح کرد: باشگاه فولاد خوزستان از لحاظ بودجه هیچ مشکلی ندارد. من همیشه گفتم و باز هم می‌گویم که متأسفانه درآمدهای فوتبالی ما حاصل نمی‌شود و این خلاف روند حرفه‌ای شدن فوتبال کشورمان است. فوتبال حرفه‌ای می‌گوید فدراسیون فوتبال باید تلاش کند که درآمدزایی فوتبال تک منبعی نباشد. شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف در این سال‌ها دین خودشان را به فوتبال ادا کردند و بوجه لازم را به آن دادند، اما باشگاه‌های ما باید منابع درآمدی داشته باشند.

 

وی، عنوان کرد: بر اساس نکته نظر سیروس پورموسوی، ما جلسات هماهنگی می‌گذاریم و بازیکنان مدنظر او را به خدمت می‌گیریم. یک جلسه خیلی سریعِ یکی دو ساعته با پورموسوی داشتیم، اما بقیه موارد را بعداً با او صحبت خواهیم کرد.
مدیرعامل باشگاه فولاد در پاسخ به این سوال که آیا این باشگاه علاقه‌ای به جذب حسن بیت‌سعید دارد یا خیر، گفت: در هر صورت بیت‌سعید یکی از افتخارات باشگاه فولاد است و هر چیزی که دارد، از فولاد است. او خودش هم بارها این موضوع را هم گفته و هم در عمل نشان داده است. اگر امکانش وجود داشاته باشد، برای هر دو طرف افتخار است که با یکدیگر کار کنند، اما اگر باشگاه دیگری در نظرش دارد، برای او آرزوی موفقیت می‌کنیم. به هر حال این افتخار برای ماست که بیت‌سعید را به عنوان یک پدیده به فوتبال ایران معرفی کردیم. بعد از بازی استقلال خوزستان مقابل الهلال، اگر پورموسوی صلاح بداند، با بیت سعید صحبت می کنیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۵ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو
مصاحبه و گفتگو
  • گزارش تصویری