زمان انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۶ -

صدور نیمی ازاحکام تغییر وضعیت ۵ هزار نفر از کارکنان شهرداری تهران

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از صدور بالغ بر نیمی از احکام تغییر وضعیت ۵ هزار نفر از کارکنان شهرداری تهران خبر داد.

سرای نور؛سید جعفر تشکری هاشمی با تأکید بر تسریع در فرایند ابلاغ احکام تغییر وضعیت کارکنان تصریح کرد: در طول ماه مبارک رمضان، مراحل تشکیل ۵ هزار پرونده برای همکاران، صدور گواهی سلامت و تأییدیه گزینش همکاران به اتمام رسیده است.

تشکری هاشمی با بیان اینکه فرایند تبدیل وضعیت و صدور احکام همکاران با جدیت و سرعت در دست انجام است، تأکید کرد: تا کنون نیمی از احکام تغییر وضعیت همکاران صادر شده است و با وجود اینکه در ایام ماه مبارک رمضان با محدودیت‌های زمانی مواجه بودیم اما صدور مابقی احکام طی ۱۰ روز آینده به اتمام خواهد رسید.

معاون شهردار تهران در پایان با تأکید بر اینکه مواردی نیز به دلیل نقص پرونده با تأخیر مواجه شده است، تصریح کرد: از همکارانمی خواهم در اسرع وقت نسبت به رفع نقص پرونده خود اقدام کنند.

وی با اشاره به اینکه «رضایت شغلی»، «هویت کاری» و «تعهد سازمانی»، سه مؤلفه‌ای هستند که نه تنها در ارتقای عملکرد کارکنان هر سازمان که در بهبود کیفیت زندگی کارکنان آن سازمان نیز مؤثر است، اظهار کرد: تبدیل وضعیت نیروهای شهرداری تهران با هدف تأمین امنیت شغلی کارکنان صورت گرفته است.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۲ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو