زمان انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۶ -

مجری سری جدید برنامه هفت مشخص شد

شنیده‌های خبرنگار فرهنگی مشرق از قطعی شدن مجری سری جدید برنامه هفت و منتقد ثابت آن حکایت دارد. قرار است سری جدید هفت از دو هفته آینده روی آنتن برود.

سرای نور؛  بنا به شنیده ها تکلیف برنامه هفت با مشخص شدن حضور مهدی کرم‌پور  در مقام مجری و کارشناس یکسره شد. کارگردان فیلم «صوفی و دیوانه» که حضور پررنگی در مباحث کلان سینما اعم از صنفی و تئوریک دارد قرار است اجرای برنامه هفت را بر عهده بگیرد. ضمن اینکه حضور درخشان سعید قطبی زاده در مقام منتقد در ایام جشنواره فجر زمینه‌ای را فراهم کرده که او روی کرسی منتقد ثابت برنامه هفت که پیش از این متعلق به مسعود فراستی بود، بنشیند.

در حالیکه پیش از این برخی رسانه‌ها  نام حسن حسینی را  به عنوان منتقد ثابت برنامه درج کرده‌اند که خبر چندان خوشحال کننده‌ای نبود. یحتمل هفت با دو گزینه تازه نفس درج شده همان مسیر افخمی – فراستی را خواهد پیمود . طبق شنیده‌های مشرق، مهدی کرم‌پور از مافیای جراید سینمایی و پولشویی در سینما، بسیار شاکی است و با توجه به مقبولیت کرم‌پور،  نبرد سهمگین و شیرین فرهنگی را در دوره جدید برنامه هفت می توان پیش بینی کرد. نکته جالب این است که کرم‌پور از نخستین چهره‌های مخالف مدیریت سینما در دولت حسن روحانی به شمار می‌رود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۳ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو