زمان انتشار: ۱۵ تیر ۱۳۹۶ -

پاسخ ناامیدکننده ونگر به باشگاه بارسلونا

پروسه پیوستن هکتور بیرین به بارسلونا را باید تمام شده و غیرممکن دانست.

سرای نور؛یکی دو ماهی است که بارسلونا سخت در پی جذب بیرین از آرسنال است اما تلاش های مدیران این تیم تاکنون بی نتیجه مانده است.

بیرین که محصول آکادمی بارسلونا است، در نوجوانی راهی آرسنال شد و حالا با اعتماد آرسن ونگر به بازیکن ثابت توپچی های لندن بدل شده است.

 

 

 

 

بارسا پس از جدایی دنی آلوس هنوز نتوانسته جایگزینی مناسب برای او پیدا کند و بیرین را بهترین گزینه برای پر کردن خلا مدافع برزیلی می دانست.

ماه گذشته مدیران آرسنال در پاسخ به پیشنهاد بارسلونا اعلام کردند که جدایی بیرین غیرممکن است اما مسئولان بارسا امیدوار بودند که بیرین پس از اتمام رقابت های زیر ۲۱ ساله های اروپا در نشست با ونگر بتواند مربی فرانسوی را متقاعد کند.

 

به ادعای مارکا، این نشست برگزار شد اما ونگر در پاسخ به بیرین به وی گفته است که از اینجا تکان نمی خوری و هرگز به فروش تو فکر نمی کنم. بیرین نیز حرف های ونگر را به مدیران بارسا منتقل کرده است. به این ترتیب و با پاسخ منفی ونگر، حال باید منتظر ماند و دید که آبی اناری ها چه خواهند کرد.

با توجه به اینکه بیرین خود را مدیون ونگر می داند و قصد شورش ندارد، تنها راهی که برای جذب وی به نظر می رسد، ارائه یک پیشنهاد مالی هنگفت از سوی بارسلونا است.

لازم به ذکر است که بیرین ۸ ماه پیش قراردادش با آرسنال را تا ۲۰۲۱ تمدید کرد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۵ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو