زمان انتشار: ۱۷ تیر ۱۳۹۶ -

تاج: آسیا در تسخیر ایران و ایرانی است

مهدی تاج ریاست فدراسیون فوتبال می گوید داوری ایران به سقف توفیقات خود در آسیا دست یافته است.

سرای نور؛رییس فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم تقدیر از داوری عنوان کر د: وضع ما در داوری خوب است. ۹ داور و ۹ کمک داور الیت داریم که این سقف توفیقات در آسیا است. آسیا در تسخیر ایران و ایرانی است و این موضوع در همه رشته ها دیده می شود. در بخش بانوان ۶ الیت داریم. ۴ داور الیت در فوتسال داریم . این روند خیلی خوبی است. ما در فدراسیون فوتبال هدف گذاری داریم.

وی ادامه داد:روزی که با آقای کامرانی فر صحبت داشتیم پلن ما این بود که بهترین باشیم. الان در تیم های ملی هدف گذاری کرده ایم و در داوری هم خوشبختانه به اهداف مان رسیده ایم. در سازمان لیگ که بودم با نظر آقای کفاشیان اولین ست داوری را خریداری کردیم. بعد این را گسترش دادیم و الان همه لیگ برتر از این امکانات بهره می برند.

 

رییس فدراسیون فوتبال افزود:به خودمان می بالیم با همین ارقام فعلی آقای آسیا هستیم.این تلاش مدیران فدراسیون در همه سطوح را می رساند.وقتی می گوییم اول آسیا هستیم این آمار قابل اندازه گیری است و آمار این را ثابت می کند.ما یک استراتژی داریم که تغییرات مان بر اساس این  است.قبلا چند تغییر دادیم،در بخش داوری،مالی،حقوقی و سازمان لیگ تغییرات دادیم.خیلی هم عجله نداشتیم.نه خیلی کند و نه خیلی تند پیش رفتیم.با تدبیر عمل کردیم و هر زمان لازم بود تغییر دادیم.تغییر امروز هم بر اساس یک سیاست بود.به نظر من در راستای آینده بهتر فوتبال این تغییر رقم خورد.امیدوارم فضا به سمتی پیش برود که بهترین ظرفیت را بهره مند شویم.حق رییس فدراسیون این است که تغییر ایجاد کند.ممکن است برخی از این تغییرات برای برخی آدم ها در گاهی اوقات مناسب نباشد.تغییر امروز هم مسیرش را مدت ها طی کرده است.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۷ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو