زمان انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۶ -

زنده/ حواشی دیدار تدارکاتی پرسپولیس ۰ استال ۲

سومین دیدار تدارکاتی پرسپولیس در اوکراین برابر استال این کشور در حال برگزاری است.

سرای نور؛شاگردان برانکو ایوانکوویچ در سومین دیدار تدارکاتی خود در کمپ تمرینی کیف به مصاف استال از سوپرلیگ این کشور رفته‌اند.

در این دیدار برانکو ایوانکوویچ ترکیب ۱۱ بازیکن ابتدایی تیمش را با حضور علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، گادوین منشا، علی علیپور و سیامک نعمتی به میدان فرستاده است.

* محمد انصاری در این دیدار از سوی برانکو ایوانکوویچ در پست مدافع چپ مورد استفاده قرار گرفته است تا بعد از یک فصل حضور در کنار سیدجلال حسینی در قلب دفاعی به پست اصلی خود بازگردد.
* کمتر از ۳۰ هوادار ایرانی با حضور در محل برگزاری این دیدار به تشویق پرسپولیس می‌پردازند.

* مطابق سه دیدار قبلی تدارکاتی پرسپولیس برای امیدهایش، کولوس و آرسنال کیف، بازوبند کاپیتانی در این بازی نیز از سوی سیدجلال حسینی در اختیار حسین ماهینی قرار گرفته است.
* زوج قلب دفاعی پرسپولیس را در این بازی سیدجلال حسینی و شجاع خلیل زاده تشکیل داده اند.

* کمال کامیابی نیا به دلیل مصدومیت در ترکیب اصلی قرار نگرفته تا محسن ربیع خواه جانشین این هافبک دفاعی ملی‌پوش شود. به نظر می‌رسد برانکو ایوانکوویچ در دقایق پایانی بازی همچون دیدار گذشته لحظاتی به این بازیکن فرصت دهد تا در شرایط بازی قرار گیرد.

* وحید امیری دیگر بازیکن مصدوم پرسپولیس است که در این بازی نیمکت نشین شده و مجوز بازی ندارد و سیامک نعمتی به جای شماره ۱۹ سرخپوشان در پست وینگر چپ حاضر شده است.

دقایق حساس:

دقیقه ۵: ازیکن استال پا به توپ شد و پشت محوطه جریمه پرسپولیس بوسیله خلیل زاده متوقف شد. ضربه ایستگاهی حریف با ضربه سر از روی دروازه بیرانوند گذشت.
پرسپولیس ۰ استال ۱: (دقیقه ۷، بازیکن شماره ۱۰ استال): توپ به دست سید جلال حسینی برخورد کرد و داور اعلام ضربه پنالتی کرد. بازیکن شماره ۱۰ تیم استال از روی نقطه پنالتی اولین گل این دیدار را به ثمر رساند.

دقیقه ۱۵: حرکت پا به توپ علی علیپور پشت محوطه جریمه حریف با ضربه او همراه شد که توپ با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه ۲۵ : شجاع خلیل زاده فرصت مناسبی روی ارسال فرشاد احمدزاده برای باز کردن دروازه در اختیار داشت که ضربه سرش با اختلاف کمی راهی به دروازه نیافت.
دقیقه ۲۶: گادوین منشا قصد داشت ضربه کرنر ارسالی محسن مسلمان را به صورت آکروباتیک به گل تساوی سرخپوشان تبدیل کند که این فرصت نیز از دست رفت.

پرسپولیس ۰ استال ۲: ( دقیقه ۲۸، بازیکن شماره ۱۰ استال) در حالی که توپ با برخورد به دست بازیکن استال باید در اختیار پرسپولیس قرار می‌گرفت داور اعتقادی به خطا نداشت تا حرکت بازیکن شماره ۱۰ حریف و تک به تک شدن با بیرانوند گل دوم این تیم را به همراه داشته باشد.

دقیقه ۲۹: بازیکنان پرسپولیس که به شدت نسبت به عملکرد داوری اعتراض داشتند در این لحظات بازی را عصبی دنبال کردند و خطای شدید احمدزاده روی بازیکن حریف یک کارت زرد برای هافبک شماره ۱۰ پرسپولیس در پی داشت.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۱ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو