زمان انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۶ -

مصاحبه دسته جمعی ستارگان بارسا در مورد والورده

جرارد پیکه، آردا توران و نیمار در مورد ارنستو والورده و ابعاد انتخاب او به عنوان سرمربی بارسا صحبت کردند.

سرای نور؛در حاشیه حضور ستارگان بارسا در رویدادی که شرکت راکوتن، اسپانسر جدید بارسا در ژاپن برگزار کرده، بازیکنان بارسا در مورد انتخاب والورده صحبت کردند.

پیکه گفت: “با توجه به افزایش سن ما و با گذشت زمان، هر بازیکنی دچار افت از لحاط فیزیکی خواهد شد اما این اتفاق در مورد برخی بیش از دیگران حس می شود.”

در این لحظه، نیمار و آردا توران نیز به پیکه اضافه شدند و ستاره ترک تبار بارسا در مورد کار کردن با ارنستو والورده، سرمربی جدید بارسا صحبت کرد.

آردا گفت: “من والورده را در بیلبائو به خاطر دارم. او شخصیت خوبی دارد و همیشه تیم های او نمایش خوب و قدرتمندی را برابر بارسا به نمایش می گذاشتند. من می دانم که والورده تمرین دهنده بزرگی است و ما وی را در بالاترین سطح مشاهده خواهیم کرد.”

نیمار در این خصوص گفت: “من هم با صحبت های آردا موافقم اما علیرغم شنیدن توصیفات بسیار خوب از والورده، شخصا او را نمی شناسم.”

پیکه ادامه داد: “والورده کارنامه ای تثبیت شده دارد و در بسیاری از تیم های اسپانیا فعالیت داشته است. او قبلا بازیکن بارسا هم بوده و از نظر من همه ابزار لازم را برای موفقیت در اختیار دارد.

در ورزش همه چیز به نتایج بستگی دارد. اگر خوب بود که هیچ، اما اگر نتایج ضعیفی گرفتید زمان تغییرات از تغییر جمله بازیکن و مربی فرا می رسد. آینده را باید حداکثر طی دو ماه آینده تصور کرد زیرا نمی توان اتفاقی را پیش بینی کرد. ما می توانیم برای قهرمانی در لیگ قهرمانان مبارزه کنیم یا شاید از همه رقابت ها هم حذف شدیم. پس باید روز به روز به مسائل فکر کرد.”

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۱ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو