زمان انتشار: ۲۲ تیر ۱۳۹۶ -

حرف های مدافع تراکتور بعد از پارگی رباط صلیبی

مدافع مصدوم تیم تراکتورسازی اعلام کرد بازیکنان جوان اجازه نمی دهند جای خالی اش به چشم بیاید.

سرای نور؛

شاید بدبین ترین هواداران تراکتورسازی هم تصور نمی کرد در این شرایط بحرانی مدافع باتجربه سرخپوشان با پارگی رباط صلیبی مواجه شود و فصل را از دست بدهد. هادی محمدی اما در کمال ناباوری در دیدار تدارکاتی با تیم امید دچار پارگی رباط شد تا دردسرهای یحیی گل محمدی برای لیگ هفدهم افزایش پیدا کند.

محمدی درباره مصدومیتی که برایش پیش آمد به “ورزش سه” گفت: این مصدومیت اوج بدشانسی من بود. واقعا فکرش را نمی کردم که رباطم پاره شده باشم اما قسمت چنین است. واقعا شرایط روحی مناسبی ندارم.

وی ادامه داد: ناراحتی من بابت این مصدومیت هرگز به خاطر خودم نیست؛ به خاطر تیم و گل محمدی خیلی ناراحتم. در شرایطی که تراکتورسازی از جذب بازیکن جدید محروم است و روی یکی مثل من حساب کرده بودند، این شرایط برایم پیش آمد و واقعا متاسف هستم. امیدوارم بچه های جوان بهترین عملکرد را برای تراکتورسازی داشته باشند.

مدافع تراکتورسازی درباره بازیکنان جایگزین خودش در ترکیب تیم عنوان کرد: غیر از محمدرضا مهدی زاده، عارف آقاسی بازیکن خیلی خوبی است که در پست دفاع وسط حضور دارد. از سوی دیگر محمد نادری نیز می تواند در پست دفاع وسط به میدان برود. شک ندارم این جوانان بهترین عملکرد را خواهند داشت و اجازه نمی دهند جای خالی ام به چشم بیاید.

محمدی همچنین گفت: در فوتبال چنین اتفاقاتی ممکن است برای هر بازیکنی پیش بیاید. اگرچه شرایط روحی مناسبی ندارم اما باید کنار بیایم. امیدوارم بتوانم خیلی زود به فوتبال برگردم و به تیمم کمک کنم.

وی درباره زمان جراحی زانوی خود گفت: فعلا زمان جراحی مشخص نیست. ابتدا باید تورم زانویم برطرف شود و بعد از آن چند روز باید وزنه بزنم و فیزیوتراپی کنم تا زانویم تقویت شود و سپس زمان جراحی را مشخص کنیم.

مدافع تراکتورسازی خطاب به هواداران این تیم تاکید کرد: از هواداران می خواهم در این فصل سخت تراکتورسازی را حمایت کنند. آنها نباید در این شرایط تیم را تنها بگذارند و با دلگرمی هایشان می توانند به موفقیت تیم کمک کنند.

محمدی در پایان افزود: از همه عزیزانی که در یکی، دو روز گذشته با پیام های خود مرا مورد لطف قرار دادند، تشکر می کنم. امیدوارم خیلی زود برگردم و پاسخ محبت هایشان را بدهم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۲ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو