زمان انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۶ -

عبداللهی: امیدوارم پرسپولیس را ببریم

نصر الله عبداللهی سرپرست استقلال تهران معتقد است که دربی دوستانه هم حساسیت و هیجان خاص خودش را خواهد داشت.

سرای نور؛در خصوص وضعیت استقلال در اردوی ارمنستان می گوید: این اردو برای ما بسیار خوب بود و بازیکنان زیر نظر کادر فنی تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتند.بازی‌های دوستانه هم به کادر فنی کمک می‌کند تا بیشتر با شرایط بازیکنان آشنا شده و مسائل تاکتیکی را بررسی کنند. ما فردا به تهران می‌آییم تا به امید خدا روز پنجشنبه برای بازی با پرسپولیس راهی آلمان شویم.

او در مورد بازی دوستانه با پرسپولیس و اینکه برخی معتقدند این مسابقه نباید برگزار می‌شد تاکید می کند: این بازی همیشه هیجان و حساسیت خاص خودش را دارد و دربی‌ دوستانه هم به نظر من حساس است.خودم هم در ۲ دربی دوستانه به میدان رفتم و فکر نمی کنم مشکل خاصی پیش بیاید.

عبداللهی در خصوص اینکه برخی معتقدند شکست در دربی می تواند روی تیم بازنده در شروع لیگ برتر تاثیر منفی داشته باشد می‌گوید: ممکن است کمی تاثیرگذار باشد اما اینطور نیست که همه چیز تحت تاثیر نتیجه این بازی باشد. من معتقدم هواداران دو تیم در اروپا می‌توانند بازی تیم محبوب‌شان را از نزدیک ببینند ضمن اینکه درآمد مالی این بازی هم برای ما مهم است. چنین دیدارهایی می‌تواند در فوتبال ما باب شود و هیچ ایرادی هم ندارد.

وی در مورد پیش‌بینی اش در مورد نتیجه دربی می گوید: دربی که قابل پیش‌بینی نیست ولی امیدوارم برنده دربی ما باشیم و پرسپولیس را شکست بدهیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۴ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو