زمان انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۶ -

عجیب ولی واقعی؛ خرید جدید رئال، باارزش تر از مسی!

دنی سبایوس روز گذشته به صورت رسمی به رئال مادرید پیوست و جذب او 16.5 میلیون یورو برای رئال هزینه در پی داشت.

سرای نور؛سبایوس هفته گذشته با دو پیشنهاد خوب از رئال و بارسا روبه رو شد و در ابتدا می گفتند که او به بارسا پاسخ مثبت داده است ولی سپس رسانه های مادریدی خبر از توافق قطعی او با رئال دادند.

 

 

 

 

در واقع سبایوس که از دو سال پیش مورد توجه رئال قرار داشت، تنها به همین تیم فکر می کرد و بسیار تمایل داشت به جمع دوستان رئالی اش، آسنسیو، یورنته و وایه خو ملحق شود و به همین دلیل در نهایت رئال را به بارسا ترجیح داد.

ستاره سابق بتیس روز پنجشنبه به هواداران رئال مادرید معرفی خواهد شد و جمعه راهی آمریکا می شود تا خود را به زیدان معرفی کند.

 

نکته عجیب اما رقم فسخ قرارداد سبایوس است. آس امروز ادعا کرد که با وجود اینکه رقم انتقال سبایوس تنها ۱۶٫۵ میلیون یورو است ولی رئالی ها رقم فسخ قرارداد او را ۵۰۰ میلیون یورو تعیین کرده اند. یعنی هر باشگاهی اگر قصد جذب سبایوس را بدون مذاکره با رئال داشته باشد، باید چنین رقمی را پرداخت کند.

دلیل این ارزش گذاری بالا، ترس رئالی ها از علاقه بارسلونا به سبایوس است و این احتمال که در چند سال آینده بخواهند برای جذب او اقدام کنند. جالب اینکه رقم فسخ قرارداد مسی ۳۰۰ میلیون یورو است یعنی ۲۰۰ میلیون یورو کمتر از خرید جدید رئال!

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۴ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو