زمان انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۶ -

لیگ هفدهم با سوپرجام آغاز می‌شود

با لغو دیدار سوپرجام 30 تیر به خاطر برگزاری اولین دربی اروپایی در آلمان، سازمان لیگ برتر برای برگزاری قطعی این بازی مجبور به تغییر برنامه های دو هفته ابتدایی لیگ هفدهم شد.

سرای نور؛تغییر زمان دربی دوستانه استقلال و پرسپولیس و تاکید دو باشگاه بر انجام این بازی با وجود فشردگی برنامه های سازمان لیگ به خصوص در برگزاری سوپرجام باعث شد تا اختلاف نظراتی میان طرفین رقم بخورد گرچه در نهایت حرف سرخابی ها در برگزاری دربی آلمان برای درآمدزایی به کرسی نشست تا سازمان لیگ چاره ای در تغییر زمان بازی ها در هفته های ابتدایی برای سوپرجام نداشته باشد.

در شرایطی که مسئول کمیته برگزاری سازمان لیگ اعلام کرده بود سوپرجام روز چهارم مردادماه و یک روز قبل از آغاز رسمی لیگ برتر در دوره هفدهم خواهد بود حالا خبر می رسد دیدار تیم های پرسپولیس و نفت به خاطر حضور در این دیدار با تغییراتی در دو هفته اول و دوم روبرو خواهد شد که متعاقب آن چند بازی به تعویق می افتد.

طبق برنامه جدید در هفته اول تیم های پرسپولیس و نفت مقابل رقبای خود با ۷۲ ساعت تعویق به میدان خواهند رفت به شکلی که رویارویی قهرمان لیگ با فولاد همچنین نفت با سپیدرود به جای پنجشنبه ۵ مردادماه به یکشنبه ۸ مردادماه موکول خواهد شد تا به این ترتیب بازی های هفته دوم این تیم ها نیز با تغییراتی روبرو شد.

در هفته دوم این چهار تیم به جای مصاف در روز پنجشنبه ۱۲ مردادماه و هم زمان با سایر بازی ها روز جمعه ۱۳ مردادماه به میدان خواهند رفت تا جدال سپیدرود با سیاه جامگان در رشت، تراکتورسازی با پرسپولیس در تبریز و فولاد با نفت در اهواز با ۲۴ ساعت تعویق روبرو شود.

هفته اول لیگ برتر دوره هفدهم 

تاریخ قبلی
پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶

*پرسپولیس – فولاد خوزستان
*نفت تهران – سپیدرود رشت

تاریخ احتمالی
یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶

*پرسپولیس – فولاد خوزستان
*نفت تهران – سپیدرود رشت

هفته دوم لیگ برتر دوره هفدهم 

تاریخ قبلی
پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶

*سپیدرود رشت – سیاه جامگان مشهد
*تراکتورسازی تبریز – پرسپولیس
*فولاد خوزستان – نفت تهران

تاریخ احتمالی
جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

*سپیدرود رشت – سیاه جامگان مشهد
*تراکتورسازی تبریز – پرسپولیس
*فولاد خوزستان – نفت تهران

 

نکته: تغییر برنامه لیگ منوط به نامه رسمی باشگاه پرسپولیس مبنی بر حضور در دربی آلمان و درخواست برای تغییر برنامه‌ سوپرجام است.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۶ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو