زمان انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۶ -

ترکیب احتمالی استقلال در لیگ هفدهم مشخص شد

دو دیدار دوستانه پایانی استقلال در ایروان تا اندازه زیادی از ترکیب اصلی این تیم در فصل پیش رو رونمایی کرد.

سرای نور؛پیش فصل استقلالی ها تا به امروز با ۳ دیدار دوستانه همراه بود؛ ۳ دیداری که البته هر یک در شرایط خاص و منحصر به فردی برگزار شد. آبی پوشان در دیدار برابر نساجی مازندران از دو ترکیب مختلف استفاده کردند اما در دیدار برابر پارس جنوبی جم و آرارات ارمنستان شاگردان منصوریان از اسکلت ثابتی برخوردار بودند و تنها چند تغییر جزئی در ترکیب این تیم اتفاق افتاد.

مهدی رحمتی و حسین حسینی هر کدام برای استقلال دو نیمه به میدان رفتند اما مطمئنا مهدی رحمتی انتخاب اول منصوریان برای پیش فصل است و حسین حسینی با آمادگی بالای خود خیال منصوریان را از روزهای سخت لیگ راحت کرده است.

پژمان منتظری و مجید حسینی در دو دیدار دوستانه استقلال مدافعان مرکزی این تیم بودند و ۱۸۰ دقیقه برای استقلال به میدان رفتند تا مگویان و پادوانی تنها نظاره گر این دو دیدار دوستانه باشند. حضور میلاد زکی پور در سمت چپ دفاع استقلال نیز قطعی است و سهرابیان گزینه دوم منصوریان برای حضور در این پست در هر دو دیدار به عنوان یار جانشین وارد زمین شد.

 

سمت راست دفاع استقلال یکی از علامت سوال های این تیم است. وریا غفوری و خسرو حیدری در دیدارهای دوستانه برای استقلال به میدان رفتند و به نظر می رسد منصوریان هنوز گزینه نهایی خود را انتخاب نکرده است.

با مصدومیت ابراهیمی، روزبه چشمی و امید نورافکن زوج جوان منصوریان برای حضور در پست هافبک دفاعی هستند. این دو بازیکن در دیدارهای دوستانه در کنار یکدیگر بازی ها را آغاز کردند و در اکثر دقایق در کنار یکدیگر عملکرد خوبی داشتند. داریوش شجاعیان نیز بازیکن پست شماره ۱۰ استقلال خواهد بود که در این دیدارهای دوستانه نمایش خوبی داشته و احتمالا در ابتدای لیگ گزینه شماره یک منصوریان برای ترکیب اصلی است.

 

جابر انصاری و حسن بیت سعید دو بال چپ و راست استقلال هستند؛ منصوریان هر دو دیدار را با حضور این دو بازیکن آغاز کرد و البته در جریان بازی به یعقوب کریمی، محمدی و مهدی قائدی نیز فرصتی برای خود نمایی داد.

مهاجم نوک استقلالی ها دیگر پستی است که منصوریان هنوز برای آن به جمع بندی نرسیده است. شهباززاده و قربانی هر دو عملکرد بسیار خوبی در ترکیب اصلی استقلال داشتند و برای این تیم در دیدارهای دوستانه گلزنی کردند تا رقابت نزدیکی با یکدیگر داشته باشند. با این وجود اما به نظر می رسد سجاد شهباززاده گزینه شماره یک منصوریان است و قربانی در اولویت بعدی برای حضور در ترکیب اصلی حضور دارد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۶ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو