زمان انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۶ -

جباری خیال منصوریان را راحت کرد

هافبک طراح و سرشناس استقلالی ها با آمادگی خود برابر بادران خیال کادرفنی را آسوده کرد.

سرای نور؛مجتبی جباری یکی از سوژه های اصلی نقل و انتقالات استقلال بود. حضور یا عدم حضور جباری در تمرینات ارمنستان حاشیه های زیادی را ایجاد کرد اما در نهایت بازگشت او با سلامتی به تهران باعث شد تا خیال هواداران راحت شود.

جباری در بازگشت به تهران در تمامی تمرینات استقلال حضور پیدا کرد و در جریان دیدار با بادران نیز ۲۰ دقیقه موفق را در ترکیب استقلال پشت سر گذاشت. منصوریان پیش از شروع بازی دوستانه جلسه ای کوتاه با جباری درباره شرایط او برگزار کرد اما این بازیکن دیدار با بادران را از روی نیمکت آغاز کرد.

جباری با گذشت نیمی از نیمه دوم به عنوان یار جانشین وارد ترکیب استقلال شد و بارها با پاس های دقیق خود پایه گذار موقعیت های استقلال شد. هافبک طراح آبی ها که به نظر می رسد برای شروع لیگ مشکلی نداشته باشد برابر بادرانی حضور موفقی را با پیراهن استقلال داشت تا خیال منصوریان بابت حضور این بازیکن در ترکیب استقلال آسوده باشد. جباری آماده در آستانه دیدارهای حساس و سخت استقلال در شروع فصل می تواند تضمینی برای موفقیت منصوریان باشد تا سرمربی آبی ها این بار با حضور بازیکنان سرشناس خود شروع موفقی را در لیگ برتر تجربه کند.

عکس: رضا سعیدی پور

 

 

 

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو