زمان انتشار: ۱ مرداد ۱۳۹۶ -

قول انتقال پدر نیمار به مسئولین پی اس جی

روزنامه مارکا گزارش داد که پس از ملاقات آرترو هنریکه، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن و پدر نیمار که در حضور چند عضو هیئت مدیره پاری سن ژرمن و وکیل باشگاه برگزار شد، پدر نیمار به پاریسی ها قول داد که با فعال سازی بند فسخ نیمار، ستاره برزیلی به جمع پاریسی ها اضافه خواهد شد.

سرای نور؛قرارداد نیمار با پاری سن ژرمن ۶ ساله خواهد بود و سالیانه ۳۰ میلیون یورو به این بازیکن پرداخت خواهد شد، دقیقا همان مقداری که مسی پس از تمدید قرارداد جدیدش با بارسا دریافت می‌کند. پس از تجربه تابستان گذشته که شرایط بسیار مشابهی نسبت به حال حاضر بود، پدر نیمار مدعی شد که پسرش تصمیم گرفته بارسلونا را ترک کند و تنها مشکلش انتخاب بین سیتی، رئال مادرید و پاری سن ژرمن است که در نهایت او پی اس جی را انتخاب کرد ولی در نهایت در بارسا ماندنی شد. با این حال، پدر نیمار این بار قول داده که پسرش روی حرفش ایستاده و می‌خواهد از بارسا جدا شود.

مسئولین پی اس جی در تلاش هستند که پرداختی ۲۲۲ میلیونی برای نیمار، مشکلی برای آنها به وجود نیاورد و تخطی از قانون فیرپلی مالی یوفا صورت نگیرد. همچنین رقم پرداختی به نیمار توسط شرکت اوریکس قطر انجام خواهد شد که از سرمایه گذاران اصلی پاری سن ژرمن است. با توجه به وجهه تبلیغاتی نیمار، خیال پاریسی ها از بازگشت هزینه ای که برای او انجام خواهند داد، تا مقدار زیادی راحت است.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو