زمان انتشار: ۲ مرداد ۱۳۹۶ -

عشوری: ماندم تا دینم را به تراکتوری‌ها ادا کنم

هافبک تیم تراکتورسازی اعتقاد دارد تیمش در لیگ برتر هفدهم نتایج خوبی کسب خواهد کرد.

سرای نور؛غسرانجام فدراسیون فوتبال مجوز ثبت قرارداد و بازی سینا عشوری برای تراکتورسازی را صادر کرد تا این بازیکن بتواند تیمش را در لیگ هفدهم همراهی کند. عشوری درباره این اتفاق به خبرنگار ورزش سه گفت: «خوشحالم که این اتفاق افتاد؛ به هر حال من همانطور که از قبل گفته بودم، ریسک بزرگی کردم. در حالی که مشخص نبود می توانم برای تراکتور بازی کنم یا نه، قراردادم را تمدید کردم و دلیلم برای این کار فقط و فقط هواداران بودند. حالا هم خوشحالم که مجوز بازی ام صادر شده و امیدوارم برای تیمم مفید باشم.

وی ادامه داد: کاری که من انجام دادم فقط به خاطر مردم تبریز و هواداران تراکتور بود. می خواستم دینم را به این مردم ادا کنم. من همیشه ممنون هواداران خوب تراکتورسازی هستم و می خواستم با این کار محبت های آنها را جبران کنم. از مدیران باشگاه نیز تشکر می کنم که شرایط مرا درک کردند و امیدوارم بتوانیم روزهای خوبی را سپری کنیم.

هافبک تراکتورسازی درباره شرایط بدنی اش بعد از مصدومیت تاکید کرد: شرایطم بد نیست. البته به طور کامل آماده نیستم اما در بازی با گسترش فولاد یک نیمه بازی کردم و بازی بدی به نمایش نگذاشتم. من مدت زیادی است فقط تمرین کردم و طبیعی است کمی از سایر بازیکنان از نظر بدنی عقب باشم. با این شرایط خیلی زود به شرایط ایده آل می رسم و به تیمم کمک می کنم.

عشوری درباره آینده تیمش بیان کرد: تیم ما تیم جوانی است اما قطعا برای موفقیت پای به رقابت های لیگ برتر می گذاریم. انشاءالله با همت بازیکنان و حمایت هواداران بتوانیم نتایج خوبی را رقم بزنیم.

وی در پایان درباره قرعه سخت تراکتور در هفته های نخست لیگ برتر افزود: پرسپولیس و استقلال شرایط خوبی دارند و بازی مقابل آنها همیشه با وضعیت خاصی رو به رو است اما من اعتقاد دارم سخت ترین بازی ما در این هفته های ابتدایی مقابل استقلال خوزستان است. خدا را شکر در حال حاضر در تیم مشکل خاصی نداریم و باید دست به دست هم بدهیم تا روند رو به رشدی که در تمرینات پیش گرفتیم را در بازی های لیگ نیز ادامه دهیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو