زمان انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ -

با درایت قلعه‌نویی قهرمان لیگ برتر می‌شویم

هافبک ذوب آهن اعتقاد دارد تیمش می تواند در لیگ برتر هفدهم جام قهرمانی را به دست بیاورد.

سرای نور؛درباره پیروزی تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: با اینکه تیم گسترش فولاد را شکست دادیم اما تیم ما هنوز به شرایط آرمانی نرسیده است. قطعا در هفته های آینده شرایط بهتری پیدا می کنیم. بی تردید باید نقاط ضعف مان را با تمرین بیشتر برطرف کنیم و بهتر از این ظاهر شویم.

وی ادامه داد: بسیار خوشحال هستم که افتخار شاگردی امیر قلعه نویی نصیبم شده است. کار کردن با قلعه نویی به این معنی است که شما باید فقط به برد فکر کنید. ما همیشه انگیزه بردن در وجودمان وجود دارد. این موضوع بسیار ارزشمند است و امیدوارم شاگرد خوبی برای امیرخان باشم.

هافبک ذوب آهن درباره اینکه با بازگشت قاسم حدادی فر ممکن است نیمکت نشین شود، بیان کرد: حدادی فر بازیکن بزرگی است و تجربه بالایی دارد. خداراشکر می کنم که کنار او و مهدی پور هستم. بازی کردن من یا بازیکن دیگر در ذوب آهن چندان مهم نیست. چیزی که اهمیت دارد، موفقیت تیمی است و همه بازیکنان در ذوب آهن به دنبال موفقیت تیمی هستند.

بوحمدان در پایان افزود: شک نکنید تیم ما مدعی قهرمانی است. فکر می کنم ذوب آهن یکی از تیم های خوب لیگ برتر در سال های گذشته بوده و امسال هم با حفظ اسکلت اصلی تیم و اضافه شدن چند بازیکن همه با هم برای موفقیت تلاش می کنیم. اگر همدل بوده و لایق باشیم می توانیم با درایت امیر قلعه نویی قهرمان لیگ برتر شویم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۵ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو