زمان انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ -

قراب: مشکل گلزنی حتماً در بازی بعد برطرف می‌شود

عضو هیئت مدیره استقلال از عملکرد کلیه شاگردان منصوریان در دیدار اخیر مقابل استقلال خوزستان ابراز رضایت کرد.

سرای نور؛و به نقل از سایت باشگاه استقلال، جواد قراب درباره تساوی بدون گل استقلال مقابل استقلال خوزستان گفت: از نظر فوتبالی، در بازی برابر استقلال خوزستان نمایش بی‌نظیری داشتیم و فوق‌العاده بازی کردیم، اما در گلزنی ناموفق بودیم. هدف اصلی هم گل زدن است و به این موضوع دست پیدا نکردیم. اگر گل می‌زدیم، هواداران راضی ورزشگاه را ترک می‌کردند، اما وقتی زیبا بازی می‌کنیم و گل نمی‌زنیم، فاصله امتیازی ایجاد می‌شود.

 

وی افزود: استقلال از لحاظ فوتبالی زیبا کار کرد و همه بازیکنان خوب بودند. با تلاش‌های کادرفنی، زیبایی که مردم می‌خواستند در فوتبال استقلال قابل مشاهده بود و مشکل گلزنی حتماً در بازی بعد برطرف می‌شود و بازیکنان دروازه را پیدا خواهند کرد. نباید فراموش کنیم بازیکنان جوانی در زمین داریم که در مسیر پیشرفت هستند. مطمئناً در بازی برابر تراکتورسازی شرایط تیم بهتر از این خواهد شد. در دیدار برابر تراکتورسازی هم گل خواهیم زد و هم با یک بازی زیبا، زمین را با برد ترک می‌کنیم. مالکیت توپ استقلال بسیار خوب بود و بازیکنان به خوبی توپ را به گردش در می‌آوردند، موقعیت‌های خوبی هم خلق شد، اما در نهایت تیم تنها به گل دست پیدا نکرد.

 

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره عملکرد خط دفاعی این تیم تصریح کرد: همه بازیکنان از دروازه‌بان تا مهاجم خوب و زیبا کار کردند. سازمان دفاعی با حضور منتظری، حسینی، غفوری و زکی‌پور خوب عمل کردند و اجازه ندادند دروازه استقلال تهدید شود.

 

قراب با اشاره به پنالتی که برای استقلال گرفته نشد، گفت: مدافع استقلال خوزستان پیراهن قربانی را گرفت و این موضوع کاملاً مشخص بود، اما نمی‌دانم چرا داور این صحنه را پنالتی اعلام نکرد. اگر این پنالتی اعلام و گل می‌شد، استقلال با اختلاف سه یا چهار گل برنده بازی می‌شد، اما این اتفاق رخ نداد تا بازی با تساوی به پایان برسد. مطمئناً در بازی‌های بعدی بازیکنان استقلال با عملکردی بهتر از بازی هفته دوم، در گلزنی نیز موفق ظاهر می‌شوند تا سه امتیاز را کسب کنند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۵ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو