زمان انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ -

میثاقیان: عاشق پیراهن مشکی هستم

اکبر میثاقیان سرمربی سیاه‌جامگان شروع خوبی در لیگ امسال داشته و از 2 بازی 4 امتیاز گرفته است.

سرای نور؛او همچنان مثل سال‌های گذشته با شور و هیجان خاصی کنار خط مربیگری می‌کند و حسابی هم حرص می‌خورد، هر چند که خودش می‌گوید به این شرایط عادت کرده است. با میثاقیان در خصوص وضعیت سیاه‌جامگان صحبت کردیم که او به سوالات پاسخ  داد.

 

 

شروع خوبی در لیگ داشتید و به نظر می‌رسد سیاه‌جامگان شرایط خوبی دارد؟

بله، ما شروع خوبی داشتیم ولی فقط ۲ هفته از لیگ برتر گذشته و ۲۸ هفته دیگر باقی مانده است. ما در ادامه راه کار خیلی سختی داریم ولی نتیجه گرفتن در همین دو بازی به بازیکنان شور و انگیزه داد تا برای بازی‌های بعدی هم شرایط خوبی داشته باشند. البته روی ما فشار زیادی وجود دارد.

 

 

چرا؟

خب، شما باید جای منِ مربی باشید تا ببینید چه می‌کشم. فوتبال سخت است و باید همیشه برای نتیجه گرفتن تلاش کنیم. بازی به بازی هم کار سخت‌تر می‌شود و اصلا حریف آسان در لیگ نداریم. ممکن است در این راه با مشکلات و چالش‌های مختلفی روبرو شویم.

 

 

شما چرا اینقدر کنار خط حرص و جوش می‌خورید؟

نمی‌دانم، خب حرص فوتبالی می‌خورم.

 

 

فکر نمی‌کنید دچار مشکل شوید؟

من کنار زمین هیجان زیادی دارم و گاهی اوقات هم شرایط طوری است که زیاد حرص می‌خورم اما خدا را شکر تا الان اتفاق خاصی برایم نیفتاده است. فکر می‌کنم جوان هستم و هنوز می‌توانم کار کنم( با خنده).

 

 

دوران بازیگری هم اینطور بودید؟

بله، من همیشه هیجان دارم و تلاش می‌کنم تا به تیمم انرژی بدهم.

 

 

راستی چرا همیشه پیراهن مشکی می‌پوشید؟

خب، من عاشق پیراهن مشکلی هستم.

 

 

آینده سیاه‌جامگان را چطور می‌بنید؟

ما فقط باید بازی به بازی جلو برویم و هنوز نمی‌توان در مورد آینده حرف زد. در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست، ما تیم جوانی داریم و این بازیکنان نیاز به زمان دارند تا خودشان را نشان دهند و تجربه بیشتری پیدا کنند. البته امیدوارم که در بازی‌های آینده خوب امتیاز بگیریم و جوان بودن تیم زیاد به ما ضربه نزند.

 

 

این هفته هم که با فولاد بازی دارید.

بله، بازی با فولاد هم سخت است. آنها هم به خاطر نتایج دو بازی قبلی به مشهد می‌آیند تا ما را شکست بدهند ولی ما در زمین خودمان بازی می‌کنیم و فقط دنبال برد در این بازی هستیم. امیدوارم به هدفمان برسیم و اولین برد را در مشهد به دست بیاوریم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۸ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو