زمان انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ -

دیبالا: کار سختی برای کسب هفتمین اسکودتو داریم

پائولو دیبالا، ستاره یوونتوس پس از شکست شب گذشته مقابل لاتزیو مدعی شد که کسب هفتمین قهرمانی پیاپی در سری آ با توجه به وضعیت فعلی دور از دسترس است.

سرای نور؛شب گذشته یووه در سوپرکاپ ایتالیا به مصاف لاتزیو رفت و با نتیجه ۳-۲ مقابل این تیم شکست خورد. لاتزیو در ابتدا با دو گل از یووه پیش افتاد ولی بیانکونری ها با دو گل دیبالا توانستند کار را به تساوی بکشانند. با این حال در وقت های تلف شده، لاتزیو گل سوم را به ثمر رساند و قهرمان جام شد. پس از بازی دیبالا تاکید کرد که قهرمانی سری آ با توجه به وضعیت فعلی تیم دور از دسترس است.

 

 

 

او گفت:” ما باید عملکرد فصل گذشته را فراموش کنیم. این فصل کار آسانی نخواهیم داشت. حریفان منتظر ما هستند ولی می‌دانیم که تیم خوبی هستیم. به عبارت دیگر، همه چیز به خود ما بستگی دارد.”

 

دیبالا درباره بازی گفت:” به نظرم لاتزیو شایسته قهرمانی بود. گل سوم آنها کار بازی را تمام کرد و ما به اندازه کافی برای کسب پیروزی خوب نبودیم. البته که اگر بازی به وقت های اضافه کشیده می‌شد، فرصت داشتیم تا پیروز شویم زیرا حریف خسته بود ولی اوضاع اینگونه پیش نرفت.  من می‌خواهم پیروز شوم و یوونتوس هم همینطور بنابراین الان خوشحال نیستم.”

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۳ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو