زمان انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ -

سهمیه بلیت باشگاه پرسپولیس نصف شد!

سهمیه بلیت باشگاه پرسپولیس توسط شرکت برهان مبین به نصف کاهش یافت.

سرای نور؛

شرکت برهان مبین که فروش الکترونیکی بازی های لیگ برتر را در اختیار دارد، در آخرین اقدام عجیب خود سهمیه بلیت باشگاه پرسپولیس را به نصف تقلیل داده است؛ تصمیمی که با واکنش باشگاه پرسپولیس روبرو شده و آنها در اعتراض به این تصمیم برای دیدار برابر سیاه‌جامگان سهمیه ی بلیت خود که برای هر بازی از این شرکت خریداری می کردند، دریافت نکردند.

پندار خمارلو مدیر روبط عمومی باشگاه پرسپولیس با انتقاد شدید از این تصمیم شرکت برهان مبین به “ورزش سه” گفت:  بعد از صحبت هایی که آقای طاهری در برنامه نود در مورد شرکت برهان مبین داشتند، شاهد نصف شدن سهمیه ی باشگاه در جایگاه های مختلف ورزشگاه بودیم آقای بهمنی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال این دستور را به صورت کتبی به ما ابلاغ کرده است. جالب این است که ما این بلیت ها را از شرکت برهان مبین می خریم و به صورت رایگان هم به ما داده نمی شود.

خمارلو ادامه می دهد: باشگاه پرسپولیس در اعتراض به این تصمیم، هیچ بلیتی برای دیدار فردا از شرکت مربوطه دریافت نکرده است. با این وصف در بازی فردا ما هیچ فرقی با تیم سیاه جامگان که میهمان است نداریم و ما هم مثل یک میهمان به ورزشگاه آزادی می رویم.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس صحبت هایش را اینگونه ادامه می دهد: واقعا این تصمیم جای تعجب و تاسف دارد و فکر می کنم این تصمیم بی ارتباط با صحبت های مدیرعامل باشگاه در برنامه ی شب گذشته نود نباشد. البته من همینجا به نمایندگی از باشگاه بزرگ پرسپولیس از پیشکسوتان باشگاه، کانون هواداران، خانواده های بازیکنان و .. که نتوانستیم بلیت بازی فردا را به آنها بدهیم، عذرخواهی می کنم، ولی فکر می کنم برای جلوگیری از ضایع شدن حق باشگاه چنین هزینه ای را باید بدهیم تا در آینده با مشکلات اینچنینی مواجه نشویم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۴ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو