زمان انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ -

بگوویچ:امسال باید به لیگ برتر صعود کنیم

سرمربی گل‌گهر سیرجان می‌گوید تمام هدف و توانش را روی صعود تیمش به لیگ‌برتر می‌گذارد و این چیزی است که او از خود توقع دارد.

سرای نور؛

وینکو بگوویچ در خصوص رویارویی هفته دوم با شاگردان مهدی پاشازاده در قائمشهر گفت: بازی با نساجی با حضور تماشاگران بی‌شمار حریف و تشویق‌های بی‌امانشان سخت بود اما بچه‌ها در این مصاف تمام تلاش خود را کردند و توانستند در نهایت پیروز میدان باشند.

او نظرش را در رابطه با عملکرد سایر رقبا اینطور بیان می‌کند: امسال لیگ آزادگان سختی را پیش‌رو دارم و تیم‌ها فوق‌العاده خوب هستند. معتقدم نساجی، ملوان، بادران، اکسین، مس رفسنجان طبق جمع‌بندی تیم‌شان می‌توانند هر یک به تنهایی مدعی جدی و خطرناک برای سایر رقبا باشند. البته باید مسجدسلیمان را هم به این جمع اضافه کرد چراکه آنها هم در جذب بازیکنان خوب بودند و هم در امتیازگیری.

وی افزود: به نظر من ۵، ۶ تیم تا روز آخر رقابت‌های جز مدعیان سرسخت هستند و نمی‌توان به مانند سال‌های گذشته پیش‌بینی کرد که کدام تیم مدعی اصلی قهرمانی خواهد بود یا اینکه تیمی که خوب برای تیمش خرج کرده مطمئنا یکی از مدعیان اصلی صعود است. رقابت‌ها در لیگ یک خیلی طولانی است و از همین رو تیم‌ها بیشتر باید تلاش کنند تا به هدفشان، صعود به لیگ‌برتر دست پیدا کنند.

او درباره مشکلات زمین ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر گفت: از زمین چمن ورزشگاه گل‌گهر راضی نیستم چون چمن مصنوعی به مرور زمان بازیکنان را دچار مصدومیت می‌کند و همین موضوع بر مشکلات ما می‌افزاید. مسئولین باشگاه در حال بررسی این موضوع و برطرف کردنش هستند امیدوارم به زودی وضعیت زمین چمن استادیوم گل‌گهر درست شود.

بگوویچ درباره آنکه آیا آنها را می‌توان مدعی دانست یا خیر خاطرنشان کرد: تمام هدف و توانم را برای صعود گل‌گهر به لیگ‌برتر می‌گذارم و این چیزی است که از خود توقع دارم. باشگاه هیچ اجباری روی من که حتما به لیگ‌برتر باید صعود کنیم  نداشته اما من دوست دارم تیم را لیگ‌برتری کنم و تمام توانم را روی همین قضیه خواهم گذاشت.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۵ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو