زمان انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ -

آل‌کثیر: برابر تراکتور حق‌مان باخت نبود

مهاجم نفت تهران معتقد است تیمش می‌توانست برابر تراکتورسازی با کسب امتیاز از زمین خارج شود؛ آنها قربانی قانون فوتبال شدند.

سرای نور؛

نفت تهران در چهارمین هفته لیگ برتر برابر تراکتورسازی در دقایق پایانی شکست خورد تا سهم شاگردان حمید درخشان در پایان این هفته جایگاه دوازدهم جدول باشد. عیسی آل کثیر، مهاجم جنوبی نفت تهران که تا به اینجای فصل موفق به ثبت دو گل برای خود شده، در خصوص این دیدار گفت: اعتقاد داشتم بازی با تراکتورسازی از دیدار برابر پرسپولیش سخت‌تر است و همینطور هم شد. بازیکنان تراکتور با سه شکستی که در هفته‌های گذشته داشتند فشار زیادی را متحمل شدند و به همین منظور با تمام توان برای پیروزی به میدان آمده بودند.

وی ادامه داد: یک هیچ از حریف عقب بودیم و چند موقعیت خوب هم داشتیم اما تا دقیقه‌های پایانی در گلزنی در خانه حریف ناکام بودیم. پنالتی که برای تراکتور رقم خورد ما را غافلگیر کرد اما این هم جزوی از فوتبال است و هر دقیقه که شما گل بخورید جزو بازی است. توانستیم به بازی برگردیم اما با بدشانسی پنالتی گرفته شد و بازی را واگذار کردیم.

آل کثیر معتقد است تیمش شایسته شکست در این دیدار نبود: باخت حق ما نبود و آنها بهتر از فرصت خود استفاده کردند  و این قانون فوتبال است که سهم ما از این بازی شکست شد. بازی متعادلی بود و می‌توانم ادعا کنم موقعیت‌های گل ما بیشتر بود.

وی ادامه داد: قرعه کشی لیگ برتر هم به نوعی بوده که دو بازی باید خارج از خانه باشیم. البته در تهران هم اوضاع به سود ما نیست و ما غالبا مهمان هستیم و تماشاگری نداریم. البته تاخیر در سفر به تبریز هم اعصاب همه بازیکنان را برهم ریخته بود. ۶ ساعت پروازمان تاخیر داشت و یک روز کامل سرپا بودیم.

عیسی آل کثیر درباره بازی هفته آینده مقابل سیاه جامگان گفت: بازی برابر سیاه جامگان هم سخت است و برای ما سرنوشت ساز است. آنها در ورزشگاه آزادی کار بزرگی انجام دادند و پس از تساوی برابر پرسپولیس اعتماد بنفس زیادی به دست آوردند. بازیکنان سیاه جامگان در خانه مدعی حاضر می‌شوند و از لحاظ روحی- روانی از ما سرتر هستند اما باید تلاش کنیم تا به نتیجه لازم دست یابیم و امیدوارم تا پیش از تعطیلات لیگ شرایط خوبی داشته باشیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۸ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو