زمان انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ -

برانکو و مرور تاکتیک جدال برابر الاهلی

سرمربی کروات سرخپوشان در آخرین تمرین پرسپولیس در تهران، به مرور آخرین تاکتیک‌های مدنظر خود برای جدال با الاهلی عربستان پرداخت.

سرای نور؛پرسپولیس امروز تهران را به مقصد عمان ترک خواهد کرد تا برای جدال مقابل الاهلی عربستان مهیا شود. بر این اساس برانکو ایوانکوویچ آخرین تمرین این تیم در تهران را به مرور تاکتیک‌های دیدار برابر الاهلی عربستان اختصاص داد.

سرخپوشان بعد از بازی برابر سیاه جامگان، یک روز استراحت داشتند و تمرینات خود را برای دیدار مقابل الاهلی عربستان از مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا از روز جمعه آغاز کردند. تمرین امروز این تیم از ساعت ۱۰:۱۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی زیر نظر کادرفنی شروع شد.

بازیکنان طبق روال معمول، گرم کردن با حرکات سه گانه را با هدایت مارکو استارت زدند. پاسکاری در قالب یک مربع فرضی به صورت تکضرب در دستور کار قرار گرفت. سپس بازیکنان بار دیگر در اختیار استیلینوویچ قرار گرفته و به انجام دوهای صد متر و عبور از بین موانع پرداختند.

سیدجلال حسینی که به دلیل محرومیت قادر به همراهی این تیم در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی نخواهد بود، در تمرین امروز غایب بود. دیگر غایب تمرین نیز کریم باقری بود که با هماهنگی صورت گرفته در این تمرین حضور نداشت.

حسین ماهینی، که دچار مصدومیت است، تمرینات اختصاصی و دویدن دور زمین را در برنامه داشت تا مهیای دیدار برابر الاهلی عربستان شود.

برنامه‌های تاکتیکی و تیمی از خط دروازه توسط گلر آغاز و با گلزنی هافبک‌ها و مهاجمان خاتمه می‌یافت. این تاکتیک‌ها با تذکرات کادر فنی برای انجام هر چه بهتر آن همراه بود.

فوتبال درون تیمی در نیمی از زمین و با سه دروازه در قالب دو تیم قرمز و سبز انجام شد. نکته جالب توجه اینکه تیمی که بیشتر حمله می‌کرد، می‌توانست در دو دروازه گلزنی کند.

آخرین بخش تمرین امروز هم به پرتاب اوت دستی و ضربات ایستگاهی اختصاص داشت.

تمرین پرسپولیس ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه به پایان رسید و بازیکنان پس از صرف ناهار و استراحت راهی فرودگاه خواهند شد تا بعدازظهر امروز، شنبه، تهران را به مقصد مسقط عمان ترک کنند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۸ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو