زمان انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ -

ایرانپوریان: هواداران تراکتور از من دلخور نبودند

مدافع باتجربه تیم تراکتورسازی اعلام کرد که تلاشش را انجام می دهد تا بتواند نظر کارلوس کی روش را جلب کند.

سرای نور؛

درخشش خودش در این مسابقه، دو گلی که به ثمر رساند، عملکرد جوانان تیمش و برخی مسائل دیگر صحبت هایی انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

نزدیک بود سه امتیاز را با یک امتیاز عوض کنیم

بازی خوبی مقابل نفت تهران انجام دادیم. در نیمه اول تیم برتر زمین بودیم و این روند را در نیمه دوم هم ادامه دادیم. متاسفانه روی جوانی و دقت پایین گل تساوی را دریافت کردیم و نزدیک بود ۳ امتیاز را با یک امتیاز عوض کنیم. این در حالی بود که ما موقعیت های زیادی را در بازی هدر دادیم اما خوشبختانه خدا با ما بود و توانستیم ۳ امتیاز را مال خود کنیم.

فقط زحمات بازیکنان را به ثمر نشاندم

دو گلی که من به ثمر رساندم، حاصل زحمات همه بازیکنان بود. همه بچه ها دوندگی بالایی داشتند و من فقط توانستم زحمات تک تک آنها را تبدیل به گل کنم. مهم برای من این است که تیم به پیروزی رسید و هرگز دو گل من مقابل برتری تراکتورسازی اهمیتی ندارد.

هواداران از من ناراحت نبودند

اینکه می گویند هواداران تراکتورسازی بعد از پنالتی که در فینال حذفی هدر دادم، از من دلخور بودند، درست نیست. من قبل از آن پنالتی ۱۵، ۱۶ پنالتی متوالی گل زده بودم و دوست داشتم آن پنالتی را در فینال هم گل کنم اما متاسفانه اینطور نشد. هواداران بعد از آن بازی هم حمایت خوبی انجام دادند. خداراشکر که بار دیگر پنالتی زدم و گل شد تا دل هواداران را شاد کنم.

لقب «دنی آلوس» وظیفه ام را سنگین تر می کند

لقب «دنی آلوس» لطف هواداران به من است. این لقب را دوست دارم اما در عین حال وظیفه ام را سنگین تر می کند. تلاش می کنم بتوانم بازی های خوبی برای تیمم انجام دهم و جواب لطف هواداران را بدهم.

وظیفه ما بود به سمت هواداران برویم

تیم ما قبل از بازی با نفت بسیار تحت فشار بود. در این شرایط هواداران همه جوره از من حمایت کردند. قطعا آنها در نتیجه بازی با نفت بسیار سهیم هستند و وظیفه ما بود آخر بازی به سمت آنها برویم و شادی مان را با هواداران تقسیم کنیم.

جوانان ما فوق العاده اند

جوانان ما بازیکنان خیلی خوبی هستند. در همین بازی دیدید که یک مهاجم ۱۷ ساله در ترکیب تیم ما بازی کرد و عملکرد فوق العاده ای داشت. بازیکنان دیگری مثل فاخر تهامی، محمد نادری، فرزین گروسیان، مهدی زاده و … هم رفته رفته در ترکیب تیم جا افتاده اند و انشاءالله در آینده اشتباه به کمترین شکل ممکن برسد تا این جوانان بتوانند راه خود را برای آینده هموار کنند. این جوانان باید قدر پیراهنی که برتن کرده اند را بدانند تا هم به خودشان کمک کنند و هم به تراکتورسازی.

هر تصمیمی کی روش بگیرد، می پذیرم

من سال گذشته بدشانسی آوردم و در مقطع بسیار بدی به تیم ملی دعوت شدم. زمانی ملی پوش شدم که اردوی درست و حسابی برگزار نشد و اتفاقات عجیب آن اردوی امارات هم در ذهن همه وجود دارد. با این اوصاف سعی و تلاشم را در آن اردو کردم. الان هم به تلاشم ادامه می دهم. دعوت بشوم یا دعوت نشوم، قطعا برای سربلندی تیم ملی دعا می کنم. تیم ملی توانسته افتخارات خوبی به دست بیاورد و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. با اینکه دوست دارم دعوت شوم اما به هر حال هر تصمیمی کی روش بگیرد، می پذیرم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۸ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو