زمان انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ -

لیورپول ۱ – ۰ پالاس؛ پیروزی دشوار قرمزها

لیورپل موفق شد با تک گل سادیو مانه پالاس را در آنفیلد مغلوب کند.

سرای نور؛

بازی با برتری لیورپول آغاز شد و این تیم از همان ابتدا توپ و میدان را در اختیار داشت. در دقیقه ۱۰، میلنر با حرکت و زدن ضربه به سمت دروازه پالاس، هنسی را به واکنش واداشت.

در دقیقه ۱۴ لیورپول فرصت بسیار خوبی برای گلزنی داشت اما ماتیپ در دهانه دروازه نتوانست ارسال دیدنی رابرتسون را تبدیل به گل کند. در دقیقه ۲۸ اسیتوریچ با یک حرکت انفرادی دروازه پالاس را تهدید کرد اما ضربه او راه به جایی نیافت تا بازی با تساوی بدون گل پیگیری شود.

دقایقی بعد این بار رابرتسون بار دیگر با ارسال فوق العاده موقعیت خوبی را برای مانه فراهم کرد اما این مهاجم در دو قدمی دروازه موقعیت را از دست داد.

در اواخر نیمه اول فرمینو با یک ضربه دیدنی دروازه پالاس را تهدید کرد که هنسی واکنش خوبی نشان داد تا نیمه اول علیرغم برتری لیورپول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، توپ و میدان همچنان در اختیار مرسی سایدی ها بود اما آنها در ۱۰ دقیقه اول موقعیت خاصی را روی دروازه پالاس ایجاد نکردند.

در دقیقه ۵۵ پالاس بهترین فرصت را برای زدن گل اول داشت. لوفتوس چک با نفوذ به درون محوطه فرصت خوبی را برای بنتکه فراهم کرد اما این بازیکن قادر به استفاده از این موقعیت فوق العاده در دهانه دروازه نبود و ضربه او به بیرون رفت.

لحظاتی بعد این بار فرمینو با ضربه ای دیدنی دروازه پالاس را تهدید کرد که باز هم با عکس العمل گلر تیم مهمان همراه بود. در دقیقه ۷۰، وینالدوم و مانه در دو صحنه فرصت خوبی برای گلزنی داشتند اما این بار هم دروازه پالاس بسته ماند.

اما بالاخره حملات لیورپول نتیجه داد و این تیم در دقیقه ۷۲ به گل رسید. روی اشتباه عجیب مدافعان پالاس، سادیو مانه در دهانه دروازه صاحب موقعیت شد تا با ضربه ای تمام کننده گل اول مرسی سایدی ها را به ثمر برساند.

در ادامه، پالاس تلاش زیادی برای زدن گل تساوی داشت اما موفق به خلق موقعیت نبود. در دقیقه ۸۴، لیورپول فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما مانه و فرمینو در ۲ صحنه مقابل هنسی ناکام ماندند.

در لحظات پایانی لیورپول ۲ فرصت خوب برای گلزنی داشت اما سولانکه و رابرتسون در مواجه با دروازه استوک ناکام بودند. در دقیقه ۹۱ ضربه صلاح با واکنش زیبای هنسی همراه بود

در لحظات پایانی لیورپول ۲ فرصت خوب برای گلزنی داشت اما سولانکه و رابرتسون در مواجه با دروازه استوک ناکام بودند. در دقیقه ۹۱ ضربه صلاح با واکنش زیبای هنسی همراه بود تا در نهایت لیورپول با همان یک گل حریفش را مغلوب کند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۸ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو