زمان انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ -

گل‌محمدی و پایان دلخوری از علی دایی

سرمربی تیم تراکتورسازی اتفاقات ابتدای فصل را فراموش کرده و دیگر از علی دایی دلخور نیست.

سرای نور؛

قبل از شروع لیگ هفدهم محمد رضا اخباری با پایان خدمت سربازی‌اش در تراکتورسازی و به واسطه قراردادی که با سایپا داشت، باید به تیم تهرانی برمی‌گشت. در این شرایط حضور یحیی‌ گل‌محمدی در تراکتورسازی هواداران این تیم را خوشحال کرد که با توجه به رابطه خوب او با علی دایی ممکن است سایپا‌یی‌ها رضایت‌نامه اخباری را برای بازگشت به تراکتورسازی صادر کنند.

در آن مقطع حتی گل‌محمدی در مصاحبه‌ای گفته بود با دایی تماس می‌گیرد و درباره اخباری صحبت می‌کند اما چند روز بعد اعلام کرد با دایی تماس گرفته و جواب تلفنش را نداده تا نتواند با سرمربی سایپا حرف بزند. همان اتفاق سبب شد تا گل‌محمدی قبل از منتفی شدن رسمی ادامه حضور اخباری در تراکتورسازی قید این دروازه‌بان ملی‌پوش را برای لیگ هفدهم بزند و با فرزین گروسیان به عنوان دروازه‌بان شماره یک فصل را شروع کند.

حالا با گذشت مدتی از آن موضوع در هفته پنجم لیگ برتر یحیی گل‌محمدی و علی دایی در قامت سرمربیان تراکتورسازی و سایپا با هم روبه‌رو می‌شوند و این در حالی است که ظاهرا سرمربی تیم تبریزی اتفاقات اول فصل را فراموش کرده است. گل‌محمدی در نشست خبری امروز خود به تمجید از علی دایی پرداخت تا نشان دهد کدورتی با دوست و همبازی سابقش در تیم ملی ندارد. او گفت:‌ «سایپا جوانان خوبی دارد و علی دایی امسال تیمی مدعی را ساخته است.»

با این شرایط احتمالا فردا قبل از بازی سایپا و تراکتورسازی باید منتظر خوش و بش و برخورد گرم این دو مربی جوان و با ارزش فوتبال ایران باشیم.

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۳۰ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو