زمان انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ -

یادآوری شکست بزرگ ربروف مقابل ایران

سرگی ربروف که به تازگی هدایت تیم الاهلی عربستان را برعهده گرفته، حدود 15 سال قبل یک شکست تلخ مقابل ایران را تجربه کرده است.

سرای نور؛

سرمربی اوکراینی الاهلی عربستان که پیش از دیدار مقابل پرسپولیس برای پیروزی در این دیدار خط و نشان کشید، در زمان بازیگری با پیراهن کشورش شکست مقابل ایران را تجربه کرده است.

تیم ملی ایران در مرداد ماه ۸۱ در یک دیدار دوستانه به مصاف تیم ملی اوکراین رفته و حریف را در کیف با یک گل شکست داد. علی دایی روی پاس گل زیبای مهرداد میناوند توانست دروازه اوکراین را باز کرده و ایران را به یک پیروزی شیرین در کیف برساند.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی وقت تیم ملی ایران توانست در آن دیدار که آندره شوچنکو در زمین حضور نداشت، ربروف و هم‌تیمی‌هایش را شکست دهد. سرگی ربروف در آن زمان ۲۸ ساله و در خط حمله زردپوشان حضور داشت.

سرمربی کنونی الاهلی اکنون در قامت مربی روبروی برانکو ایوانکوویچ خواهد ایستاد و امیدوار است موفقیت‌هایش روی نیمکت دیناموکیف را اینبار در آسیا به همراه الاهلی تکرار کند. هر چند او در قامت تقابل ملی دو تیم در حالی که تیم کشورش با اقتدار و به عنوان تیم اول راهی جام جهانی ۲۰۰۶ شده بود، شکست تلخی را در کارنامه خود تجربه کرد و اکنون انگیزه زیادی برای انتقام آن خواهد داشت.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۳۰ مرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو