زمان انتشار: ۱ شهریور ۱۳۹۶ -

کرمانی: من هم جای شجاع بودم درگیر می‌شدم

شماره هشت سابق پرسپولیس معتقد است پرسپولیس در بازی برگشت چیزی برای از دست دادن ندارد و باید برای گل زدن و گل نخوردن وارد میدان شود.

سرای نور؛

پرسپولیس در شبی که روی فرم همیشگی نبود توانست بازی باخته برابر الاهلی را به تساوی برساند تا کماکان برای صعود امیدوار باشد.

مرتضی کرمانی مقام، یکی از بهترین مهاجمان پرسپولیس در دهه های شصت و هفتاد درباره این بازی گفت: «به نظر من نتیجه مساوی دو بر دو نتیجه بدی برای پرسپولیس نیست.»

او اضافه کرد:« آن گل زودهنگام شیرازه تیم را از هم پاشید و بچه ها توانستند بازی خوبی انجام بدهند. البته مثل همیشه نبودند اما وقتی یک تیم بازی دو بر صفر را دو بر دو مساوی می کند یعنی عملکرد خوبی داشته است.»
شماره هشت سابق پرسپولیس همچنین گفت:« به نظر من پرسپولیس در بازی برگشت می تواند عملکرد به مراتب بهتری داشته باشد. تیم چیزی برای از دست دادن ندارد و باید به قصد گل زدند بازی کند و نباید گل بخورد. ما اگر آن بازی را یک بر صفر هم ببریم صعود کرده ایم. اما باید این را هم بدانیم که الاهلی برای دفاع به بازی نمی آید و فقط به قصد گل زدن پا به میدان می گذارد.»

کرمانی مقام درباره نمایش پرسپولیس که مثل همیشه نبود گفت:« این بازی ها با بازی های باشگاهی فرق دارد. در این بازی ها استرس زیادی چه در زمین و چه حتی در اتمسفر ورزشگاه وجود دارد. »

او که همواره یکی از متعصب ترین بازیکنان پرسپولیس و تیم ملی بوده است درباره درگیری های شجاع خلیل زاده با بازیکنان الاهلی گفت:« همانطور که گفتم استرس این بازی ها بالا است اما بچه ها باید خودشان را کنترل کنند. شاید اگر من هم بودم نمی توانستم خودم را کنترل کنم و با بازیکنان الاهلی درگیر می شدم اما این کار درستی نیست و ما با آرامش است که می توانیم موفق شویم.»

مرتضی کرمانی مقام در ادامه با اشاره به تعویض های خوب برانکو گفت:« تعویض های برانکو عالی و به موقع بود. من معتقد هستم که منشا می تواند در بازی برگشت بازیکن فیکس پرسپولیس باشد. حتی حدس می زدم برانکو در این بازی به جای علیپور از منشا درکنار طارمی استفاده کند. با این حال فکر می کنم در بازی برگشت منشا می تواند با حضور در ترکیب ثابت به پرسپولیس کمک کند.»

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱ شهریور, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو