زمان انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ -

چه کسی وارث بکام و کریستیانو رونالدو خواهد بود؟

به نظر می رسد یونایتدها در تابستان آینده یک ستاره شماره 7 بزرگ را به ترکیب خود اضافه خواهند کرد.

سرای نور؛بعد از پایان بازار تابستانی شیاطین سرخ موفق شدند ستارگانی از جمله لوکاکو، ماتیچ و لیندلوف را به ترکیب خود اضافه کنند که ماحصل حضور این بازیکن ۳ پیروزی مقتدرانه و تکیه زدن بر صدر جدول لیگ جزیره بوده است؛ اما به نظر می رسد رویاپردازی های مالکان آمریکایی یونایتد به همینجا ختم نخواهد شد.

چند رسانه انگلیسی از جمله منچسترایوینینگ نیوز که نزدیک به این باشگاه است ادعا کردند که در تابستان سال بعد، یک بازیکن از بین گرت بیل یا آنتوان گریزمان به ترکیب این تیم اضافه خواهد شد.

با پایان بازار تابستانی، بند آزادسازی گریزمان به ۱۰۰ میلیون یورو کاهش پبدا کرد و همانطور که چند روز قبل مدیر برنامه سابق این ستاره فرانسوی گفت که او این تابستان هم قصد مهاجرت به اولدترافورد را داشته؛ اما محرومیت اتلتیکو مانع این اتفاق شده و در تابستان بعد طبیعتا مشکلی برای این انتقال وجود نخواهد داشت.

گزینه دوم شیاطین سرخ، گرت بیل ستاره ولزی و ۲۸ ساله کهکشانی هاست که اگر امسال هم نتواند رضایت هواداران رئال را جلب کند، احتمالا سال بعد چاره ای جز جدایی نخواهد داشت و با توجه به ابراز علاقه علنی مورینیو به او، یونایتد بهترین مقصد برای گرت بیل خواهد بود.

پس به احتمال قریب به یقین، یکی از این ۲ ستاره در تابستان بعد راهی یونایتد می شود تا وارث شماره ۷  بزرگانی چون جرج بست، کانتونا، بکام و رونالدو شوند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۲ شهریور, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو