زمان انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۶ -

بشار رسن: منتظر بازگشت مسلمان به تیم هستیم

هافبک پرسپولیس از آمادگی و روحیه بالای خود برای حضور در دربی هشتاد و پنج خبر داد و ابراز امیدواری کرد مسلمان نیز بدون مشکل آنها را همراهی کند.

سرای نور؛خریدهای خارجی پرسپولیس در این فصل یکی از عناصر موفق این تیم لقب گرفته‌اند. بشار رسن، هافبک جوان و عراقی این فصل پرسپولیس با کیفیت بالای فنی خود توانسته نظرها را به خود جلب کند و یکی از مهره‌های تاثیرگذار برانکو برای دربی هشتاد و پنج نیز محسوب می‌شود. هافبک شماره ۵ پرسپولیس با اعلام آمادگی روحی و بدنی برای حضور در این دیدار از تجربه موفقش در دربی‌های عراق می‌گوید و البته امیدوار است محسن مسلمان نیز بتواند بدون مشکل آنها را همراهی کند تا با قدرت بیشتری برابر حریف حاضر شوند.

او در مورد دیدار برابر الهلال و اینکه چقدر شانس پیروزی و موفقیت برای تیمش متصور بود می‌گوید: در مورد بازی رفت تمایلی به صحبت ندارم. ما انگیزه زیادی اما برای بازی برگشت داشتیم و می‌توانستیم با زدن دو گل در نیمه اول شرایط را به سود خودمان تمام کنیم. حریف قدرتمند بود اما انگیزه ما هم فوق العاده بود و به تابلوی نتیجه رفت اصلا توجه نداشتیم چون آن نتیجه تفاوت دو تیم نبود و یک اتفاق بزرگ بود. اما در نهایت اتفاقاتی رقم خورد که ما را از هدف‌مان دور کرد.

بشار رسن در مورد اشتباهات داور که روی عملکرد آنها نیز تاثیرگذار بود گفت: دقیقا همینطور است. خطای انصاری کاملا خارج از باکس محوطه جریمه بود و داور یک تصمیم عجیب و غیرقابل باور گرفت. بعد از آن گل ما کاملا خلع سلاح شدیم و شانسی نداشتیم. این حذف اصلا خوشایند نبود و ما در فصل آینده تلاش می‌کنیم به موفقیت بزرگترین در این رقابت‌ها دست پیدا کنیم.

وی در مورد غیبت مهدی طارمی و تاثیر آن روی نتیجه این تیم در بازی الهلال گفت: من رسانه‌های عربی را مرور می‌کردم و از آن شناخت داشتم. الهلالی‌ها واقعا از مهدی طارمی ترس داشتند و غیبت او را بزرگترین شانس خود می‌دانستند. اگر او حضور داشت مسلما در بازی رفت نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

هافبک تکنیکی و خلاق پرسپولیس در مورد شرایط این تیم بعد از حذف از لیگ قهرمانان در مرحله نیمه نهایی گفت: با توجه به پتانسیل تیم و مقایسه آن با دیگر رقبای‌مان باید بگویم ما حذفی قهرمانانه داشتیم. هواداران پرسپولیس نیز فوق العاده هستند و به ما کمک بزرگی کردند تا بتوانیم به شرایط عادی مسابقات و آمادگی برای دیدارهای پیش رو برگردیم. اکنون سخت تمرین می‌کنیم تا برای دیدار مهم مقابل استقلال آماده شویم.

بشار در مورد شرایط گادوین منشا و اینکه این مهاجم نیجریه‌ای قادر به پوشاندن خلا مهدی طارمی در این تیم خواهد بود یا خیر گفت: او سبک متفاوتی از مهدی طارمی را به اجرا می‌گذارد و نباید آنها را با هم مقایسه کرد. او هم مهاجم خوب و باکیفیتی است و حضور او در کنار مهدی طارمی می‌تواند به بهترین شکل قدرت پرسپولیس را افزایش دهد. اکنون منشا شرایط خوبی را دنبال می‌کند و از علیپور هم نباید بگذریم و او نیز با انرژی بالای خود یک مهاجم فوق العاده برای تیم است و این برای ما که هافبک هستیم خیلی خوب است که مهاجمانی تشنه جلوی خودمان می‌بینیم و می‌توانیم به آنها اعتماد کنیم.

مشکلاتی که برای محسن مسلمان به وجود آمده نیز باعث خواهد شد تا وظیفه بشار رسن در این تیم سنگین‌تر شود، او در این زمینه می‌گوید: من در جریان موضوع مسلمان نیستم و کمی از آن را از دوستانم شنیدم. امیدوارم مشکل او هرچه زودتر حل شود و بتواند در کنار تیم به موفقیت‌های ما کمک کند. او هافبک توانمندی است و حضورش به تیم کمک خواهد کرد. در مورد شرایط من و او هم باید بگویم در پرسپولیس هرکس وظایف خودش را دارد و من نیز به دستورات کادرفنی عمل می‌کنم و تمام تلاشم برای موفقیت تیم است.

بشار رسن در مورد تقابل با استقلال در دربی هشتاد و پنج هم گفت: شناخت زیادی از سرمربی جدید این تیم ندارم اما می‌دانم که از مربیان بزرگ و باتجربه است و شرایط کلی تیم حریف هم خوب است و مسلما بازی سختی پیش روی ما قرار دارد که نتیجه آن نامشخص است و تنها عملکرد بازیکنان می‌تواند خوشحالی یک طرف از هواداران را به همراه داشته باشد و من و هم‌تیمی‌هایم از تمام توان برای موفقیت و خوشحالی هواداران‌مان سود خواهیم برد.

وی در مورد آشنایی‌اش از دربی تهران و اینکه چه تصوری از بازی روز پنجشنبه دارد گفت: تقابل دو تیم یکی از بزرگترین دربی‌های دنیاست. با وجود اینکه تجربه حضور در آن را تاکنون نداشتم اما چیزهای زیادی در مورد آن شنیدم و شناخت خوبی از آن دارم. البته من با فضای بازی سنگین و دربی بیگانه نیستم و در بزرگترین دربی عراق بین نیروی هوایی و الزورا بازی کردم وامیدوارم نتیجه به سود ما تمام شود.

بشار رسن در پایان در مورد اینکه آیا به گلزنی در این بازی و شادی گل آن فکر می‌کند گفت: مسلما هر بازیکنی دوست دارد گل بزند و من هم به دنبال فرصتی برای آن هستم. اما وظیفه من در وهله اول گل زدن نیست و پاس گل را بیشتر دوست دارم. باید در فرصت باقیمانده تلاش کنم تا در تفکرات کادرفنی برای این بازی قرار بگیرم و بعد از آن اگر فرصتی پیش آمد استفاده خواهم کرد و خوشحال می‌شوم گل بزنم. در مورد جشن گل چیزی اکنون در ذهن ندارم و ترجیح می‌دهم به جای فکر کردن درباره آن روی بازی و عملکردم تمرکز کنم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲ آبان, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو