زمان انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۶ -

بورنموث ۰ – ۱ چلسی؛ صعود آبی ها به رتبه چهارم

چلسی موفق شد در دیداری دشوار با تک گل ادن هازارد بورنموث را مغلوب کند.

سرای نور؛بازی با برتری چلسی آغاز شد و این تیم در دقیقه ۹ فرصت داشت با ضربه پای چپ پدرو به گل برسد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۰ ادن هازارد از گوشه محوطه جریمه اقدام به زدن ضربه کرد اما شوت آرام او با عکس العمل بگوویچ همراه بود. در دقیقه ۲۵ و روی همکاری هازارد و موراتا، مهاجم اسپانیایی بهترین فرصت را برای زدن گل اول داشت اما ضربه او به بیرون رفت.

حملات چلسی ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۳۵ با شوت موراتا می توانست به گل اول برسد اما باز هم بگوویچ مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

در ادامه و علیرغم تلاش فراوان چلسی اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

بازی در نیمه دوم با برتری شاگردان کونته آغاز شد و این تیم در دقیقه ۵۱ به گل رسید. روی پاس موراتا، هازارد در جناح چپ صاحب موقعیت شد و با ضربه ای محکم و دقیق گل اول آبی های لندن را به ثمر رساند.

در دقیقه ۶۳ و روی همکاری زیبای پدرو و هازارد، ستاره بلژیکی فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

۵ دقیقه بعد این بار موراتا فرصت خوبی را درون محوطه برای پدرو فراهم کرد اما ضربه این بازیکن نیز در اختیار آسمیر بگوویچ قرار گرفت.

دقایقی بعد و روی پاس هازارد، این بار فابرگاس صاحب فرصت خوبی برای زدن گل دوم بود اما ضربه او نیز از بالای دروازه به بیرون رفت. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا چلسی در دیداری سخت با تک گل هازارد بورنموث را شکست دهد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ آبان, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو