زمان انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۶ -

تاج: هدف ما توسعه ورزش بانوان در کشور است

رئیس فدراسیون فوتبال معتقد است با محدودیت‌های موجود در بخش بانوان باید گام به گام پیش رفت تا پرچم ایران در میادین بین المللی به اهتزاز در بیاید.

سرای نور؛و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: برگزاری نشست‌های مختلف در بخش بانوان به توسعه فوتبال کشور کمک به سزایی خواهد کرد. هدف ما این است که ورزش بانوان را در کشور توسعه دهیم و بدون شک ابزار مهم توسعه، مجموعه نواب رئیس بانوان در هیئت‌های فوتبال استان‌ها هستند.

 

وی ادامه داد: باید با فکر و برنامه‌ریزی به سمت توسعه پایدار در بخش بانوان پیش رفت. در حوزه فوتبال اکنون شرایط مناسبی داریم و اعتقاد شخصی‌ام بر این است که در بخش بانوان پتانسیل موفق بودن و بهترین بودن را در آسیا داریم. درست است که کشورهای کره شمالی، ژاپن، چین و تایلند بهترین‌های جهان از آسیا هستند، اما ما نیز باید به سمتی پیش برویم که در آسیا موفق باشیم.

 

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: اکنون در رنکینگ فیفا در جایگاه ۵۵ جهان هستیم و باید روند رو به رشدی را در رنکینگ داشته باشیم. معتقدم با هدف گذاری مانند تیم‌های فوتسال، فوتبال و فوتبال ساحلی عنوان‌های برتر را کسب کنیم.

 

تاج گفت: هدف ها باید متناسب با توانایی و توانمندی‌های فوتبال کشور باشد. موتور توسعه فوتبال کشور، هیئت‌های فوتبال هستند. باید با فراهم کردن شرایط مناسب، مسیر رشد و توسعه را فراهم کنیم.

 

رئیس فدراسیون فوتبال عنوان کرد: هیئت‌های فوتبال سراسر کشور امکانات بسیاری دارند و باید با استفاده از نیروی‌های کارشناس، استفاده از سخت افزار و نرم افزارهای موجود در بخش بانوان، بتوانیم استفاده بهینه داشته باشیم و موفق‌تر باشیم. با توجه به محدودیت‌هایی که داریم باید با حفظ شئونات اسلامی گام به گام حرکت کنیم و پرچم ایران را در میادین بین‌المللی به اهتزاز درآوریم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۸ آبان, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو